Siz varsanız, biz güçlüyüz!

25 Ağustos 2019 06:57

Teknik direktörümüz Yalçın Koşukavak, taraftardan destek istedi.

Yalçın Koşukavak, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Tüm Bursaspor sevdalılarını, bizlere destekleri için yarın akşam 21:45 de Timsah Arena'ya bekliyoruz. Siz varsanız güçlüyüz!

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Sedo639

25 Ağustos 2019 08:58
Bütçem dahilinde 3 kombine 3 forma 300 lira katkı yaptım şimdi buradan bunları yapmamış sözde taraftarlara sözüm yazıklar olsun siz bu kulübe zarardan başka hiç bir katkı yapmayan kişilersiniz sizin o stada gelmenize gerekmez siz zaten Bursaspor'u değilsiniz kimse bahane üretmesini Bursaspor taraftarının çoğu böyle çorba varsa bunlar orda konuşurlar icraat yok. Büyük taraftar azda olsa katkı verendir bu kulübün doğru dürüst oda 40 yaş üstü 10 bin taraftarı var gerisi fasa fiso gereksziler ordusu yazıklar olsun

ist bursa

25 Ağustos 2019 12:36
istanbulda yasıyorum bende imkanlarım dahilinde 10 sms attım . sedo639 a katılıyorum bursada yasayan bursasporluyum diyen ekmegini yiyen onca kişiye yazıklar olsun anca internet ortamında gargaara yapmaktan başka hiçbir işi olmayan coluk cocuk yazık.

Korcan16

25 Ağustos 2019 22:41
İki yoruma da katılmıyorum. 20 yaşında üniversite öğrencisiyim. Üç kuruş harçlığımı da sms saçmalığına yatırıp başkalarının cebini dolduramam kimse kusura bakmasın. O paraların kulübe gittiğine inanmıyorum. Sonuna kadar da bursasporluyum bundan kimsenin şüphesi olmasın. Gidebildiğim maçlarda da dışarıda da sonuna kadar desteklerim.
İlginizi Çekebilir
Bursaspor doludizgin!Ligin 4. Haftasında sahasında Osmanlıspor’u konuk eden Bursasporumuz sahadan 3-1 galip ayrıldı.
Zirve aşkına!Üst taraftaki takımların puan kaybetmesi Timsah'ın iştahını kabartti.
Seleznov gole hasret!Ukraynalı yıldız, İspanya'nın Malaga takımında skora katkı koyamamıştı.