Sonunu getirmedik

01 Kasım 2017 21:27

Bursaspor Durmazlar, Ankara deplasmanından mağlubiyet ile dönüyor.

Ligde oynadığı son 4 müsabakayı kazanan takımımız Ankara DSİ'ye 80-74 mağlup oldu.

Maça iyi başlayan Yeşil-Beyazlılar, rakibi karşısında ilk 3 çeyrekte oyunu önde götürürken son çeyrekte gelen sayılara karşılık veremedi. 

Timsahlar 6.hafta sonunda 4 galibiyet 2 mağlubiyet ile 4.sırada tamamladı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Öğretmen-16

02 Kasım 2017 08:10
Son periyota 9 sayı önde girip, son periyotta 31 sayı nasıl yenilir? Yazık oldu.

green's!

01 Kasım 2017 22:30
Yine bize hüsran, yine bize hasret var!.. YÖNETİM İSTİFA! YÖNETİM İSTİFA!

curva

02 Kasım 2017 00:10
Şemsettin Hoca'nın saha kenarındaki tribal enfeksiyonları (hastalık derecesindeki megaloman tavırları) oyuncuları ciddi şekilde olumsuz etkiliyor düşüncesindeyim. Ciddi manada yapı olarak geçen seneki takımdan daha mütevazı bir takımız. Ve gerçekten büyük ölçüde hocadan kaynaklı olan gerilimler son çeyreğin ikinci yarısına tesir ederek aslında rahat tempoyla kazanıldı denen maçı kaybettirdi. Belli bir noktadan sonra olumsuz tepki şüphesindeki oyuncular; özellikle yerliler garip bir çözülmeye düşüyor. Üzücü ama maalesef Şemsettin Hoca bu megalomanlığı ile kendi gelişimini de tıkayıp batıracak.
İlginizi Çekebilir
Basketbol hep eksideBaşkan Ali Ay, basketbol şubesinin zararda olduğunu vurgulayarak 'Geçen sene basketbolun bize maliyeti eksi 6 milyon lira civarı.
Ali Ay: Basketbol şubesi zarar ediyor!Başkan Ali Ay, İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Bursaspor Süper Lige mi?Bursaspor Durmazlar’a Süper lig müjdesi gelebilir.