Sow yetişirse kupada oynayabilir!

12 Ocak 2018 17:21

Bursaspor'un prensip anlaşmasına vardığı Moussa Sow özel işlerini hallettikten sonra Bursa'ya gelecek.

Yeşil-beyazlı takım forvet attı için Fransız hoca Paul Le Guen'in isteği ile anlaşmaya vardığı Senegalli santrfor Moussa Sow'u bekliyor.

Bursaspor Futbol Şubesi Sorumlusu Hasan Parlakay Bursa.com'a yaptığı açıklamada "Sow ile anlaşmamızda bir sıkıntı yok. Özel işlerini halledecek olan Sow'un 1-2 gün içinde Bursa'ya gelmesi bekliyoruz. Hocamız Le Guen eğer uygun görürse kupa maçında karşılaşacağımız Gençlerbirliği maçında kendisini oynatabilir. Zaten Sow çok profesyonel ve idmanlı olarak bize gelecek.

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Fikret Kara

13 Ocak 2018 14:22
Sayın başkan hani 14 yabancıya karşıydın.O halde niye transfer yapıyorsun.Bari boş boş konuşupta ortalığa rezil olma.

Teksaslı İbo

13 Ocak 2018 11:19
Hasan Parlakay öyle diyorsa öyledir. Dağılın lan. Görmüyonuzmu adam futbol otoritesi. 5-6 ay öcesine kadar Ali Dede'nin fabrikasının muhasebe servisinde kaç topkuaş satılırsa irsaliye ve fatura kesiyordu. Şimdi racon kesiyor Bursasporda

Anıl

12 Ocak 2018 22:39
Çok profesyonel olarak bize gelecek nedir arkadaş ya ? Bunlar nasıl açıklamalar . Kahvedeki adam ağzıyla konuşa-maz-sı-nız. Koskoca Bursaspor’u kimler yönetiyor arkadaş. Adam sekiz maçta oynamıs hazır mı bilemem ama sow çok karakterli futbolcu aynı zamanda dünya kupası için saldıracaktır.Bizim için kaleyi bombala Musa !

meto

12 Ocak 2018 20:55
Sow çok profosyenel ve idmanlı olarak bize gelecekmişYahu adam maç oynamıyor vede 4 aylığına 800 bin euro.Bursaspor çokmu zengin

AD

12 Ocak 2018 18:54
Hele bir alın da.Oynatmak kolay iş.
İlginizi Çekebilir
Çılgın bir adamsın Samet Hoca...Olay gazetesi yazarlarının maç sonu değerlendirmeleri.
Skandal!..Erkan Sağlık'ın maç sonu değerlendirme yazısı.
Önce Sakho kaçar!Orhan Güney'in maç sonu değerlendirme yazısı.