Spor Lisesi hayata geçiyor

11 Nisan 2018 15:16

Başkanımız Ali Ay, Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin,Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaret etti.

Ankara'da gerçekleşen toplantıda Vakıfköy'de yapılması planlanan Spor Lisesi ile ilgili görüşmeler yapıldı. Son derece olumlu ve verimli geçen görüşmede, Spor Bakanlığı,Türkiye Futbol Federasyonu,Milli Eğitim Bakanlağı,Yıldırım Belediyesi ve Bursaspor'un oluşturacağı 5'li bir protokol ile projenin hayata geçirilmesi kararlaştırıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak projenin bir an önce hayata geçmesi için maddi manevi tüm desteğe hazır olduğunu belirtti. Projenin koordinasyonunu sağlayacak Ak Parti  Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ziyaretin ardından açıklamalarda bulundu. Şanin şöyle konuştu; "Böylesine önemli bir projeyi gönülden destekliyoruz ve elimizden geleni yapacağız. Bugün ilk adımları başarıyla attık" dedi. 

Kaynak: Bursaspor.org.tr

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

mehmet

11 Nisan 2018 17:44
bakanın yanına giderken bari kravat taksaydınız

BursaBursa

12 Nisan 2018 14:03
şeftali bahçeleri gidiyor.bir dolu kentsel dönüşüm arazisi var,Gaziakdemir mesela,kullanamıyorsunuz da.ama arsa rantı hayalleri devam ediyor değil mi?

Erkan k

11 Nisan 2018 22:00
Bu okul Nilufere yapilmalıydı.
İlginizi Çekebilir
Mestan'dan elektrik açıklaması Bursaspor'un tek başkan adayı Mesut Mestan, kulübün elektriklerinin kesilmesiyle ilgili açıklamada bulundu.
Timsah Arena satılsın teklifi Bursa Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, Büyükşehir Belediye Stadyumu'nun satılması gündeme geldi.
İngilizlere göre en akıllı stadyum o Londra metrosu bunu okudu