İmar planları Meclis'ten geçtiYıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali de tesisler için hayalini kurdukları spor lisesi inşaatı için de imar planlarının Meclis'ten geçtiğini söyledi.
İşte yepyeni Vakıfköy Tesisleri!Bursaspor'un futbolcu fabrikası Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri yenilendi. Açılış töreni renkli görüntülere sahne oldu.
Antalyaspor maçı tarihe geçecek!2018-2019 Lefter Küçükandonyadis Sezonunda 15. karşılaşmaya çıkacak Bursaspor'da Antalyaspor karşılaşması ayrı bir önem arz ediyor.
Timsah Arena hakkında Sayıştay'dan şok rapor!Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Acemler’de inşa edilen Bursa Büyükşehir Stadyumu’na Sayıştay’dan şok rapor.
Bursaspor taraftarına büyük müjdeStadyumun etrafını çevreleyen bariyeler sökülüyor.
Girişleri yasaklanacak!Bursaspor parasını ödemeyen loca sahiplerinin girişlerini yasaklıyor.
Stadyuma yeni projeEğer gerçekleşirse, Bursaspor bir seferde 25 milyon liraya yakın para kazanabilir...
Hava atıp, parasını ödemiyorlar!Beytullah Süat'ın köşe yazısından alıntıdır.
Ali Ay harıl harıl çalışıyorSönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un yazısından alıntıdır.
Ey dalkavuklar bırakın Bursaspor'un peşini!Barış Yalım'ın bugünkü köşe yazısı.
Bariyerler ne olacak?Başkan Ali Ay, stadyumun çevresindeki bariyerlerin kaldırılacağını açıkladı.
Şok! Katlı Otopark satılıyor...Bursapor’un Nalbantoğlu Katlıotoparkı 27 milyon TL muammen bedelle kapalı zarf yöntemiyle satılacak.
Goldsit ile imzalar atıldıBursaspor'un 2. Başkanı Cem Öztürk, "Stadyumumuz hepimizin adeta ikinci evi. Bu sezon ilk kez uygulanan 1963 tribününü Goldsit firması büyük bir titizlikle tamamladı. Bu hizmet karşılığında 1 yıllığına isim hakkını aldı" dedi.
Stadyuma sürpriz talip!Sönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un köşe yazısından alıntıdır.
1963 Tribünü için protokol imzalandıKulübümüz Goldsit 1963 tribünü ve Vip 1. Kat fuaye alanlarındaki mobilya ve dekor hizmeti alacağı İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği ile protokol imzaladı.
Timsah Arena'da mali kriz!Timsah Arena’daki çalışmalarda sıkıntı var!
Timsah Arena'da graffiti çalışmaları Geçtiğimiz sezon Timsah Arena'da takımların giriş yaptığı bölümler graffitilerle süslenmiş büyük beğeni toplamıştı.
1963 tribününe ilgi var!Bursaspor'da pazartesi günü satışa çıkan kombine biletlere ilgi artmaya başladı.
Kombine fiyatları belli oldu!Bursaspor'da merakla beklenen kombine bilet fiyatlarını belirlendi. Ali Ay yönetimi protokol tribünün alt kısmında yer alan bölümü 1963 Tribünü olarak oluşturdu.
1963 tutarsa 2010 da gelecek! Bursaspor yönetiminin seçim vaadleri arasında yer alan 1963 tribününü bu sezon hayata geçecek..
Deplasman tribününün şekli değişiyor!Bir süre önce gündeme gelen ve tribün liderlerinin de sıcak baktığı bu değişiklik için Bursaspor Kulübü harekete geçti.
"İbrahim Yazıcı Tesisleri" tabelası asıldıBursaspor Özlüce Tesisleri’nin ismi artık Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri…
"Bursaspor’a büyük bir eser kazandıracağız"Bursaspor Başkanı Ali Ay, Spor Lisesi için Spor ve Milli Eğitim bakanlıklarıyla anlaştı... 22 Mayıs’ta protokol imzalanacak...