Zemin neden düzelmiyor? Tansal cevapladı...Mustafa Tunçakın'ın bugünkü köşe yazısı.
Önlem artık en üst seviyedeBursaspor kafilesi Trabzonspor'la oynanılan maçta Özlüce Tesisleri' nden Timsah Arena'ya yoğun güvenlik önlemleri altında gitti.
Timsah Arena'da üst düzey güvenlikBursa Emniyeti, Bursaspor-Trabzonspor maçı sırasında Timsah Arena çevresinde adeta kuş uçurmadı.
Zemine yama yapıldıBugünkü Bursaspor-Trabzonspor mücadelesi öncesi Timsah Arena'nın zemini oldukça merak edilen konuların başında geliyor.
Bu zeminden utanıyoruz!Bursaspor, Süper Lig’de ikinci yarının ilk maçında yarın Timsah Arena’da Trabzonspor ile karşılaşacak.
Çamur deryası!Dün Timsah Arena'nın bozuk zemini oyunculara zor anlar yaşattı
Hibrit zemin için ilk adımBursaspor'da hibrit zemine geçişle ilgili ilk adım atıldı.
Timsah kafası çalışmaları hız kazandıBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan, ancak maç oynanmaya hazır hale getirilmesine rağmen bir çok eksiği bulunan Timsah Arena Stadyumu’nun en büyük eksikliği olarak göze çarpan ‘Timsah Kafası’ kısmının bitirilmesi için çalışmalara başlandı.
Hey gidi günler!Bursasporlu eski teknik adam ve futbolcular Atatürk Stadı'nda son kez bir araya geldi Anlamlı günde eski öğrencilerini yalnız bırakmayan ve OLAY Spor'un sorularını yanıtlayan Yılmaz Vural, “Biz göreve geldiğimizde kulüp hep zor durumdaydı. O tablolarda görev yaptık. Parayı bulunca ise beni unuttular” dedi.
Bursa Çimento'dan loca desteğiBursaspor Başkanı Ali Ay'ın ziyareti sonrası Bursa Çimento, Timsah Arena'dan loca satın aldı.
Timsah Arena için Katar ve Azeri firmaylarıyla temasKanal 16'da yayınlanan Spor Analiz programına konuk olan Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, transfer ve Timsah Arena'nın isim hakkıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Atatürk Stadı'nda yangınYıkımı devam eden Bursa Atatürk Stadı'nda yangın çıktı.
Fatih Pulat tarih verdi. Timsah kafası...Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumu için son açıklama Fatih Pulat'tan geldi.
Teksas Ultras'tan Atatürk Stadı'na duygusal vedaBursa Atatürk Stadyumu'nun yıkılma çalışmaları birçok Bursasporlunun içine dokundu, boğazını düğümledi. Veda etmek unutmak değil ya?
Ünitimsah Atatürk Stadı'na gidiyorBursaspor camiası tarihinin acı, tatlı en büyük hatıralarına sahip Atatürk Stadyumu'na veda etmeye çalışıyor.
Bursaspor'a bir loca desteği daha!Bursaspor Kulübü, Hakyil Otomotiv'in loca alan firmalar arasına katıldığını açıkladı.
86 yıl önce...Cumhuriyet'in ardından Bursa'ya yaptırılan en büyük sosyal tesis Atatürk Stadyumu'na kepçeler girdi, tarih yavaş yavaş moloz haline dönüyor.
Üçlü Harun Tekin'denBursaspor’la sözleşmesini 2020’ye kadar uzan takım kaptanlarından Harun Tekin taraftarların yoğun isteği üzerine otelden dışarı çıkarak Yeşil Beyazlılar’a üçlü çektirdi.
Arap İşadamları Timsah Arena’yı GezdiDoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği Başkanı Hüseyin Kırk ve Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez ülkelerinin yetkililerinden oluşan 25 kişilik heyet Timsah Arena’yı ziyaret etti.
Timsah Arena'ya ziyaret bugün Bursaspor Yönetimi bugün Timsah Arena'da önemli ziyaretçileri ağırlayacak.
FLAŞ! Timsah Arena'ya Arap talip!Bursaspor Kulübü sponsorluklar konusunda bu hafta sonu çok önemli misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.
Bursaspor’a yakışan soyunma odasıBursasporlu taraftarlar örnek bir projeye imza attı.
'İsim hakkı için kısa zamanda sonuç alırız'Valilikte yapılan görüşmenin verimli geçtiğini belirten Ali Ay “Cumhurbaşkanımız bizi çok iyi karşıladı. Beklentilerimizi paylaştık. Bir şeyler olacak inşallah. Biz de kulüp olarak boş durmuyoruz, uğraş veriyoruz” dedi.