Hibrit zemin için ilk adım
Timsah kafası çalışmaları hız kazandı
Hey gidi günler!Bursasporlu eski teknik adam ve futbolcular Atatürk Stadı'nda son kez bir araya geldi Anlamlı günde eski öğrencilerini yalnız bırakmayan ve OLAY Spor'un sorularını yanıtlayan Yılmaz Vural, “Biz göreve geldiğimizde kulüp hep zor durumdaydı. O tablolarda görev yaptık. Parayı bulunca ise beni unuttular” dedi.
Bursa Çimento'dan loca desteğiBursaspor Başkanı Ali Ay'ın ziyareti sonrası Bursa Çimento, Timsah Arena'dan loca satın aldı.
Timsah Arena için Katar ve Azeri firmaylarıyla temasKanal 16'da yayınlanan Spor Analiz programına konuk olan Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, transfer ve Timsah Arena'nın isim hakkıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Atatürk Stadı'nda yangınYıkımı devam eden Bursa Atatürk Stadı'nda yangın çıktı.
Fatih Pulat tarih verdi. Timsah kafası...Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadyumu için son açıklama Fatih Pulat'tan geldi.
Teksas Ultras'tan Atatürk Stadı'na duygusal vedaBursa Atatürk Stadyumu'nun yıkılma çalışmaları birçok Bursasporlunun içine dokundu, boğazını düğümledi. Veda etmek unutmak değil ya?
Ünitimsah Atatürk Stadı'na gidiyorBursaspor camiası tarihinin acı, tatlı en büyük hatıralarına sahip Atatürk Stadyumu'na veda etmeye çalışıyor.
Bursaspor'a bir loca desteği daha!Bursaspor Kulübü, Hakyil Otomotiv'in loca alan firmalar arasına katıldığını açıkladı.
86 yıl önce...Cumhuriyet'in ardından Bursa'ya yaptırılan en büyük sosyal tesis Atatürk Stadyumu'na kepçeler girdi, tarih yavaş yavaş moloz haline dönüyor.
Üçlü Harun Tekin'denBursaspor’la sözleşmesini 2020’ye kadar uzan takım kaptanlarından Harun Tekin taraftarların yoğun isteği üzerine otelden dışarı çıkarak Yeşil Beyazlılar’a üçlü çektirdi.
Arap İşadamları Timsah Arena’yı GezdiDoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği Başkanı Hüseyin Kırk ve Suudi Arabistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez ülkelerinin yetkililerinden oluşan 25 kişilik heyet Timsah Arena’yı ziyaret etti.
Timsah Arena'ya ziyaret bugün Bursaspor Yönetimi bugün Timsah Arena'da önemli ziyaretçileri ağırlayacak.
FLAŞ! Timsah Arena'ya Arap talip!Bursaspor Kulübü sponsorluklar konusunda bu hafta sonu çok önemli misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.
Bursaspor’a yakışan soyunma odasıBursasporlu taraftarlar örnek bir projeye imza attı.
'İsim hakkı için kısa zamanda sonuç alırız'Valilikte yapılan görüşmenin verimli geçtiğini belirten Ali Ay “Cumhurbaşkanımız bizi çok iyi karşıladı. Beklentilerimizi paylaştık. Bir şeyler olacak inşallah. Biz de kulüp olarak boş durmuyoruz, uğraş veriyoruz” dedi.
Timsah Arena için kritik gün!Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ve 2.Başkan Ali Ademoğlu, Timsah Arena'nın isim hakkının satışı konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yardım talebinde bulunmak için Alanyaspor deplasmanına gitmedi.
Renault ile sponsorluk için ilk adımBaşkan Ali Ay, Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez’e tekliflerini iletti. Yüz yüze görüşmeye Vali İzzettin Küçük ve BTSO Başkanı Burkay da katıldı.
Yeni tribün sponsoru kim olacak?Bursa’nın en büyük firmalarından birisi olan Renault Otomobil Fabrikası Bursaspor’un yeni stadı Timsah Arena tribün isim hakkı için Bursaspor Kulübü yetkililerinden görüşme talep etti.
Özlüce'de saha çalışması başladıBursaspor Özlüce Tesisleri'nde 5'inci saha için çalışmalar başladı.
Kulübümüzden stadyum açıklaması Kulübümüz led reklam panoları hakkında açıklamada bulundu.
Altepe'den TFF'ye sitem!Başkan Recep Altepe, dünyanın en prestijli stadyumuna maç verilmesini istedi.