Stancu'da sıkıntı var

11 Ocak 2017 06:53

Rumen oyuncunun menajerleriyle iki gündür bir araya gelinemedi. Stancu yıllık 800 bin Euro isterken, Ali Ay telefonda '700 bin Euro'dan fazla vermem' dedi. Bu transfere hem Gençlerbirliği hem de Bursaspor'dan karşı çıkan yöneticiler bulunuyor.Bursaspor'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun istediği oyuncular arasında yer alan ve bu nedenle Gençlerbirliği ile görüşmelerin başladığı Bogdan Stancu'da yönetim henüz istediği somut adımları atamadı. Hava şartları nedeniyle Bursaspor yönetimi iki gündür Rumen futbolcunun menajerleriyle bir araya gelemedi. Antalya'ya ulaşamayan menajerler bu kez Bursa'ya çağrılırken, Ali Ay başkanlığındaki transfer komitesi de dün sabah apar topar Bursa'ya hareket etti. Telefonla yapılan görüşmelerin ise tıkanma noktasına geldiği ifade edildi.

ALİ AY RAKAMI YÜKSEK BULDU

Stancu'nun Gençlerbirliği'nde yıllık 700 bin Euro aldığı, önümüzdeki yıl da ücretinin 800 bin Euro olacağını söylediği, Ali Ay'ın ise Rumen futbolcunun menajerlerine '700 bin Euro'dan bir kuruş fazla vermem' cevabını ilettiği bildirildi. Yüz yüze yapılacak görüşmelerde krizin aşılması hedefleniyor. Bu arada Gençlerbirliği yönetiminde bazı isimlerin Bogdan Stancu'nun takımdan gitmesine sıcak bakmadığı, Bursaspor'da da bazı yöneticilerin bu transfere karşı çıkarak, "Takımda o kadar sakat oyuncu var. Sakatlığı olan futbolcuyu niye alıyoruz?" dedikleri belirtildi.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

bursalı

12 Ocak 2017 10:26
necidi harcadık gönderemeden stancu almak saçmalık stancunun ne gibi müthiş özellikleri var ki biz görememişiz

Bugrahan

12 Ocak 2017 21:25
100.000 euro yüzünden kaybetmeyelim . 2-3 maç kazandırır o parayı zaten çıkartırsın. Forvetsiz kalmak 100.000 eurodan kat kat zarara uğratır

Kenan vts

11 Ocak 2017 22:38
Ya arkadas 100 bin evro icin adami kacirmayalimm bu ne yaaa
İlginizi Çekebilir
O da mı İngiltere'ye gidiyor? West Brom'da göreve başlayan Fenerbahçe'nin eski sportif direktörü Giuliano Terraneo'nun Ertuğrul Ersoy'u transfer listesine aldığı iddia edildi.
Bursaspor transferin gözdesiydi, şimdiyse...Bir dönemin transferdeki en etkili takımlarından biri olan ve futbolcularına teklif üzerine teklif yağan Bursaspor, son dönemde elindeki oyuncuları göndermekle meşgul.
Muhammed Şengezer'e 3 milyon euro Genç file bekçisi için Bursaspor'un kapısı aşındırmaya başladılar.