Tahta açılmazsa kamp yok

09 Temmuz 2019 11:40

Yeni sezonu Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde açan Bursaspor'da kampın transfere bağlı olduğu bildirildi.

Buna göre Yeşil Beyazlılar ikinci etap kamp çalışmaları için ilk olarak Afyon'a gidecek. Timsah ardından da Bolu'nun yolunu tutacak. Ancak kamp transfer tahtasının açılması halinde yapılacak. Yönetim eğer transfer tahtasını açamazsa Yeşil Beyazlılar elindeki gençlerden oluşan kadroyla sezon başlayana kadar hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürecek.

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Crash1606

09 Temmuz 2019 16:40
He işte şimdide başladık tahta açılmaz ise laflarına. Haftayada şehir destek olmadı lafları dolaşır piyasada. Sonra gençler ile yola devam. Biz altyapımıza güveniyoruz. Turkiyenin en iyi alt yapısı gibi cumleler ile uzar gider. Ama oynayacagimiz lig oyle bir lig ki; eğer tecrüben yoksa seni orada ham yaparlar. Yapacak çok bir şeyde yok zaten. Bursasporun baskan ve yönetici profili malesef bu. Koskoca şehirde şu takımı zirveye oynatacak ve hep orada tutacak bir yönetici kadrosu yıllardır olmadı. Transfer tahtası açılmaz ise de bu mesut mestanin suçu değil. En büyük suçlu biz taraftariz. Çünkü biz bu takıma sahip CIKMADIK.

Kaan

09 Temmuz 2019 13:48
Avusturya kamplarından nerelere düştük, TL bile dolar karşısında böyle değer kaybetmedi

Asi0616

09 Temmuz 2019 11:58
İlla boluya , antalyaya , afyona mi gitmek gerek. Bizim mis gibi Uludagimiz var. Gitsinler koca yayla da kamp yapsinlar.

Zenga

09 Temmuz 2019 14:53
Tabiki isteğimiz transfer tahtasının bir an önce açılması velevki açılmadı o zaman kamp yok ya böyle saçmalık olurmu hani vakıfköy gurur kaynağımızdı hani altınordudan iyi türkiyenin en iyi altyapısı vakıfköydü transfer olmasada belki 7 yada 8 genç üstdüzey oynucak iskeletini oluşturcan kampsız gençte olsalar inandırıcılığın bu çocuklar üstünde ne kadar olacak altın ordu bırakın türkiyeyi avrupanın heryerine u12 den tut u19 a kadar tüm katagorileri turnuvaya gönderiyo kampsız sezon olmaz 35C sıcaklıkta çalışma olmaz unutmayalım kurtuluşumuz vakıfköy

Okan

09 Temmuz 2019 12:55
Transfer tahtasını açtırcak para hazırdı bu Mesut ta yalancı

Özkan

10 Temmuz 2019 07:44
Ne demek taransfer yok böyle bir saçmalık mı var boyle başkanlığı herkez yapar bu tip yollama kelimelerle gündemi meşgul etmeyin o transfer tahtasi açılacak acilmassa 500 tane kombine satamaz kimsede bu takıma sahip çıkın demesin gececekler bir kalem
İlginizi Çekebilir
4 Timsah'tan madalyaCezayir'in şampiyonluğu ile sona eren Afrika Uluslar Kupası'nda Bursaspor forması giymiş dört futbolcu da madalya sevinci yaşadı.
Bursaspor'da Umut Meraş düğümü çözülüyorTransferin gözde ismi Umut Meraş'ın kaderi bu hafta belli olacak. Yeşil Beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'la son kez görüştükten sonra Umut hakkındaki kararını kamuoyuna aktaracak.
Bursaspor'un sözleşme imzalamadığı genç oyuncuya teklif yağıyor!Bursaspor'un Çanakkale Dardanel'e yetiştirme bedeli olan 45 bin lirayı fazla bulması üzerine profesyonel sözleşme imzalanmayan ve serbest bırakılan Çağrı Yağız Yasak'la birçok kulübün yakından ilgilendiği ortaya çıktı.