Takımdaşlığı, coşkuyu ve bir sürü şeyi geliştirdik.

13 Eylül 2018 20:04

Teknik direktörümüz Samet Aybaba Çaykur Rizespor maçı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Samet Aybaba şöyle konuştu: "Rize zor bir deplasman. Biz artık kazanmak istiyoruz. Takımdaşlığı, coşkuyu ve bir sürü şeyi geliştirdik. Oyuncularımız saha içerisinde istediğimiz şeyleri yapmaya başladı.Biliyorsunuz takım olmak için bir arada olmak lazım.İki özel maç yaparak hem oyun yeteneğimizi hem de arkadaşlığı geliştirdik. Oyuncularımız birbirlerini anlamaya başladı. Daha önce söylediğim gibi Rize zor bir deplasman.Kazanıp ondan sonra oynayacağımız maçlara bakmak istiyoruz. Buna ihtiyacımız var,oyuncularımız da bunu biliyor.Çalışmalarımıza bu yönde devam ediyoruz. O maça disiplinli bir şekilde çıkıp,kazanıp dönmek istiyoruz."

Tecrübeli teknik adam Sakho'nun durumu hakkında yöneltilen soruyu ise şöyle yanıtladı: "Bazı oyuncularımızın eksikleri var. Onları hem antrenmanlarda hem de hazırlık maçlarında kullanmaya çalışıyoruz. Böyle oyuncuları hemen sahaya sürersek onlar ve bizim için sıkıntılı olur.Bu tarz durumları yönetmeyi biliyoruz. Arkadaşlarımızla konuşuyoruz. Sakho da yavaş yavaş takımın içine girecek."

Kaynak:Bursaspor.org

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

cengiz han

13 Eylül 2018 22:51
bi önceki gelişinde yaptıklarını görmezden geldik.sen yetiştirdin,ertuğrul sağlam olgunlaştırdı ve şampiyon olduk.ilk fitili ateşleyen sendin hocam hadi yine yeniden....

10

13 Eylül 2018 22:18
Hocam uçur bizi

Uçbeyi

13 Eylül 2018 22:57
Takımda kadro derinliği oluştu. Savunma daha sağlam hale geldi. Stoperler ve bekler arasındaki uyum zamanla gelişecek. Savunma özellikli orta saha oyuncularımız iyi. 8 ve 10 numara da oynayanların kendilerini daha da geliştirip hücuma katkılarını arttırmalılar. Kanatlar yıpratıcı orta yapmaları kadar rakip cezasahasına sık sık girmeliler. Takımımız uzun ve isabetli paslarla hızlı bir şekilde hücuma çıkabiliyor. Geriye kalan rakip cezasahasına daha çok orta , cezasahası içinde paslaşma ve şaşırtıcı final pasları ve gollük vuruşlar. Takıma destek verenler Ali Ay için değil Samet Hoca için destek veriyor . Samet Aybaba tecrübesi ve bilgisi ile bu desteği hakediyor .

samet

14 Eylül 2018 10:24
as

Orhan Yılmaz

14 Eylül 2018 09:46
Hocan ne olur bizi Stancuyla sınama Rize maçında. Sakhoyu izledikten sonra ilkonbirde Stancu verimsizini görmek istemiyorum. En kötü Sakhoyla başlar, Umut Nayirle bitiririz maçı. Vallaha hocam bak sabır kalmadı Stancuya.
İlginizi Çekebilir
Hafife alma yanarsın!Akhisarspor bugüne kadar birçok kez Bursaspor'un başına çorap ördü.
Kubilay'a ne oldu?Devre arasında Bursaspor'a geri dönen genç forvet, sadece 22 dakika şans bulabildi. 
İyi günde, kötü günde...Bursaspor beklentileri karşılayamasa da taraftarı yalnız bırakmıyor.