'Takımı Vakıfköy'e taşıyalım'

11 Ekim 2018 07:56

Samet Aybaba, takımı Vakıfköy'e taşımak istediğini açıkladı

'Vakıfköy mükemmel bir yer. Yusuf ve Furkan da dinlenip geldiler. Ben başkana hep söylüyorum, yapalım oraya 4 yıldızlı bir tesis takımı taşıyalım diye... Süper bir yer.' Samet Aybaba, uzak deplasmanlar için özel uçak tercihini artık kullanmayacaklarını da vurgulayarak, 'Özel uçak 200 bin lira, tarifeli 20 bin lira. Yazık günah. Hele hele ekonomik olarak kulübümüz sıkıntılı... Gerek yok çok fazla lükse kaçmaya. Gidip, geliyoruz nihayetinde' diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

S tosun

11 Ekim 2018 14:18
Teşekkürler Samet hocam bu yönetime fazlasınız inşaallah daha iyi bir yönetimle çalışmak nasip olsun

Mrt

11 Ekim 2018 09:57
Gençler ozluceye a takım Vakıfkoy e

ibo

11 Ekim 2018 14:11
Valla hoca ya helal olsun, Ali ayin kafasinin basmadigi yerlere nokta atisi yapiyor, Ali ay i yalniz biraksan kendi evinin yolunu bulamaz.
İlginizi Çekebilir
Saivet: Ofsayttayım zannettimMaçın 9'uncu dakikasında kaçırdığı pozisyonla ilgili konuşan Senegalli futbolcu, "Kaçırdığım golde ofsaytta olduğumu düşündüm. Çok daha iyi bir vuruş yapabilirdim. Normal şartlarda o pozisyonu gole çevirmem gerekiyordu" dedi. Saivet sezon sonu hedefini ise ilk 5 olarak dile getirdi.
Bu defa 2 iş bir aradaMustafa Tunçakın'ın köşe yazısı.
Umut Meraş: Sevindiğimiz nokta da varBursasporlu Umut Meraş Göztepe karşısında beraberlikle ayrıldıkları için üzgün olmalarına karşın sevindikleri noktaların da olduğunu söyledi.