Tandoğan isyan etti

16 Mayıs 2018 07:08

Bursaspor'un şampiyon isimlerinden Ali Tandoğan isyan etti.

Yeşil beyazlı takımın tarihi başarısında büyük emeği olan tecrübeli isim, sosyal medya hesabında Batalla'yı kutlarken 'Batalla kardeşim hayatında başarılar dilerim. Bursa taraftarını da tebrik ederim güzel bir veda oldu. Bizler ayrılırken bir çok futbolcu hem itibarsızlaştırıldı hemde arkasından birçok yalan yanlış haberlerle ayrıldı' diye yazdı.

Kaynak: Olay

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

ahmet 1963

16 Mayıs 2018 11:10
evet haksızlık edilenler oldu ama seninkisinde öyle bir durum yoktu.Millerin eşi ile çıkan söylentilerini tüm bursa biliyor burda kimseye 2 yuzluluk yapma ve kendini de asla pabloyla bir tutma

Çanakkaleli

16 Mayıs 2018 10:34
Hala konuşuyor mu bu? Güzel abim az yüz olur insanda gelemiyorsan bu kulübe sebebi budur. Bunun üzerine de konuşup durmak seni komik ve laçka duruma düşürür. Terbiyesizlik varsa bir yerde bizde diğer kulüpler gubi işlemez. Kapıdan içeriye adımını bile atamazsın. Bizde böyle. Işine gelirse...

Blue

16 Mayıs 2018 10:51
Cok konustugunuz icindir. Battala gibi sadece isinizi yapsaydiniz keske. Hala sosyal medyada gider yapma derdindesiniz.

ali

16 Mayıs 2018 12:55
içimizdeki ve dışarıdan gelen brıtanyalılar her zaman huzur bozmuştur.

manas

16 Mayıs 2018 09:27
ali tandoğanın kenny millerla alakalı olayı nedir bilen var mı?

BursaBursa

16 Mayıs 2018 11:26
haklı.şampiyon kadrodan futbolu bırakmış olanlara timsah arena'da toplu jübile yapalım
İlginizi Çekebilir
Kaçan balık büyük oldu...Sayın başkanıma sesleniyorum onca kötü günden sonra yeni bir başlangıç ve yeni umutlar yeşermiş camiayı üzmeyin lütfen. Her kademenin desteğini almışken yeni bir travma yaşatmayın bu kente.
Bursaspor'un genç yeteneği iddialı! "Formayı kapacağım"90 dakika sahada kalan ve performansıyla alkış toplayan Burak Kapacak için 'Türkiye yeni bir sağbek kazandı' görüşü hakim. Genç krampon ise kendisine şans veren teknik direktörüne teşekkür ediyor ve ekliyor: 'Hedefim A Takım'da kalıcı olmak'.
Stephane Badji'nin Bursaspor taraftarından isteğiBursaspor'un sezon başında Anderlecth'ten kadrosuna kattığı ve 2 maçtır 90 dakika forma giyen Stephane Badji de Kayserispor karşılaşmasını değerlendirdi.