Taraftar çare olamadı

10 Aralık 2018 06:52

Futbolculara soyunma odasına gitmeden önce moral verdiler.

Dünkü mücadeleyi 20 bin 559 taraftar takip etti. Bursasporlu taraftarlar ilkyarıyı 2-0 yenik kapatan futbolcuları soyunma odasına gitmeden önce tribünlere çağırdı. Futbolculara moral veren taraftarların bu çabası da skorun değişmesini sağlamadı. Antalyaspor savunmasını aşmakta zorlanan yeşil beyazlıların performansı hayal kırıklığı yarattı. Bu arada Antalyasporlu taraftarlar ise kendilerine ayrılan bölümü büyük oranda doldurdu.

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Mali

10 Aralık 2018 09:07
Modern futbolda taraftarin oyuna etkisi cok azaldi. Spor bilimini kullanabilen sistemli ve yetenkli oyunculara sahip takimlar kazaniyor.

Yarbay

10 Aralık 2018 08:07
Sabaha kadar da oynasalar gol atamazlardı. Orta saha yok, kanat yok, baba santrafor yok kiminle gol atacaksın? Kurtarıcı diye oyuna giren Yusuf Erdoğan, gerisini sen düşün gari.

La Liga

10 Aralık 2018 12:00
Taraftar kendine çare olamıyor takıma mı olacak. Dün görmediniz mi rezil bir tribün. Teksas kendine gelmeli çoluk çocukla bu işler olmaz. Ne beste var ne ahenk. Bir öğrenmişler kral bizi bu alemde başka bir numara yok. Birde Tüm şehirler stadı dolduruyor, Erzurum, Akhisar, Göztepe, bizim stad dolmuyor. Artık tarftarda bitmiş.
İlginizi Çekebilir
Ünitimsah Yönetim Kurulu'ndan açıklama!Üniversiteli Bursasporlular Derneği "Ünitimsah"tan açıklama geldi.
Taraftar kahrolduYeşil beyazlı taraftarlar 90 dakika destek oldu ancak skor herkesi şok etti.
Bursaspor rekorunu kıramadıBursaspor - Göztepe maçında rekor gelmedi.