Taraftar dışarıda kaldı

17 Şubat 2019 09:29

Passolig sisteminde yaşanan problem nedeniyle taraftarlar kriz yaşadı.  Kaynak: Taraftar dışarıda kaldı

Bursasporlu taraftalar dün maça girişte büyük sıkıntı yaşadı. Passolig merkezinde yaşanan sıkıntı sebebiyle yaklaşık 4 bin kadar yeşil beyazlı taraftarın stada giremediği ifade edildi.

Yaşanan gelişme üzerine Bursaspor Kulübü şu açıklamayı yaptı: 

"Passolig merkezindeki teknik bir sorun nedeniyle kartlar okutulamamıştır. Yönetim kurulumuzun müdahalesinin ardından taraftarımız tahliye kapılarından giriş yapabilir."

Kaynak: Olay

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

AlligatorS

17 Şubat 2019 12:49
İstifa muhabbetine bu olay hiç konuşulmadı. Böyle saçma sapan iş mi olur? Polis olaylar büyümesin diye kapıyı açtı girdik e şimdi biletsiz geçen ne olacak? pek bi üst araması da yapılmadı. Dün biri o sinir stresle atlasa sahaya bıçak vs gibi şeylerle nolacaktı sorarım sizlere ayrıca Maraton da kavga oluyor polis napıyor orda ya her takımın stadın da nerdeyse polisin veya özel güvenliğin yönü taraftara dönük Maşşaaallah bizde hepsi maç izliyor. Her açıdan ofsayt bir klübüz ya Sıkıldık artık yeter tükettiniz insanları.
İlginizi Çekebilir
Bursasporlu taraftarlardan gazi Ömür karaman'a ziyaretBursaspor taraftarlar geçtiğimiz günlerde Gemlik'te bir kafede yaşadığı tatsız olayın ardından gazi Ömür Karaman'a destek ziyaretinde bulundu.
Şehit Abdülkerim Bayraktar anıldıVatani görevi yaparken, 11 Ağustos 1993 tarihinde Mardin'de şehit düşen, Bursaspor– Ankaragücü kardeşliğinin baş mimarlarından Şehit Asteğmen Abdülkerim Bayraktar, Pınarbaşı Şehitliği'ndeki kabri başında anıldı.
Kombineler tahtayı bekliyorBursaspor'da 12 Temmuz'da satışa çıkarılan kombinelere Yeşil Beyazlı taraftarın ilgisi yok denecek kadar az oldu. Transfer tahtasını bir türlü açamayan yönetim şu ana kadar sadece bin 848 adet kombine sattı.