Taraftar kahroldu

21 Mayıs 2019 04:13

Yeşil beyazlı taraftarlar 90 dakika destek oldu ancak skor herkesi şok etti.

Bursasporlu taraftarlar dün yine farkını ortaya koydu. Büyükşehir Belediye Stadyumu yapılan şovlar tek kelimeyle muhteşemdi. Özellikle maraton tribününde yer alan taraftarlar güneşe rağmen 90 dakika yerinde durmadı. Taraftarlar görevini yerine getirirken, ortaya çıkan skor tribündeki herkesi kahretti. 

Kaynak : Olay 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

bs

21 Mayıs 2019 09:14
en buyuk taraftar futbolcular sahtekar

piyasli

21 Mayıs 2019 09:38
biz farklı bir maç mı seyrettik, hangi maratonda taraftar yerinde durmadı acaba... maç boyunca kıpırdamadılar bile

Ramo

21 Mayıs 2019 09:44
Show mu yaptık benim neden haberim yok?

kenan

21 Mayıs 2019 08:53
Sen maçtan önce tribünde birbirini ye kavga et doğru düzgün 3 lü çekeme . zaten ruhsuz bildiğimiz topculardan sonra medet bekle. ilk önce iğneyi kendimize batırıcaz. Biz tribünde ne yaptık kendi içimizde kavga etmekten başka. Göztepe taraftarı nasıl ligde kalmayı istiyor bize tribünde ders vererek gösterdi. Eskişehirspor taraftarı ilk yarıda gencecik cocukları nasıl oynattı tribün baskısı ile. emin olun öyle bir taraftar olsaydı biz göztepeyi yenerdik. Ne enerjik beste var ne ateşleyici beste var. sıfır ya herşeyimiz tribünde sıfır.

doğrucu

21 Mayıs 2019 21:55
Ne kadar yalan haber yapmaya meraklısınız 90 dk uyum diye bişey yok organize sıfır sen neden bahsediyorsun taraftarımız bitmiş
İlginizi Çekebilir
Bursasporlu taraftarlardan gazi Ömür karaman'a ziyaretBursaspor taraftarlar geçtiğimiz günlerde Gemlik'te bir kafede yaşadığı tatsız olayın ardından gazi Ömür Karaman'a destek ziyaretinde bulundu.
Şehit Abdülkerim Bayraktar anıldıVatani görevi yaparken, 11 Ağustos 1993 tarihinde Mardin'de şehit düşen, Bursaspor– Ankaragücü kardeşliğinin baş mimarlarından Şehit Asteğmen Abdülkerim Bayraktar, Pınarbaşı Şehitliği'ndeki kabri başında anıldı.
Kombineler tahtayı bekliyorBursaspor'da 12 Temmuz'da satışa çıkarılan kombinelere Yeşil Beyazlı taraftarın ilgisi yok denecek kadar az oldu. Transfer tahtasını bir türlü açamayan yönetim şu ana kadar sadece bin 848 adet kombine sattı.