Taraftar yanında!

14 Ocak 2018 00:14

Mali yönden sıkıntılar yaşamasına, maaşları ödenmemesine rağmen ligde dolu dizgin devam eden Bursaspor Durmazlar'a karşılama düzenlendi.

 Dün oynanan Petkimspor karşılaşmasında İzmir'de yalnız kalmayan Bursaspor Durmazlar, Bursa'da kaybettiği rakibini 64-83'lük skor ile geçmeyi başardı. Bildiğiniz gibi haftaiçi oyuncularımız verilen sözlere rağmen 3 aylık maaşlarını alamadıklarını gerekçe göstererek antrenmana çıkmamıştı.

Her şeye rağmen ligdeki performansıyla parmak ısırtan Bursaspor Durmazlar, Bursa'ya varışlarında da yalnız kalmadı. Ünitimsah Uludağ ve Maraton Ultras üyelerinin düzenlediği karşılama hem basketbolculara biz yanınızdayız mesajı hem de moral oldu. 

Bursasporlu taraftarlar önümüzdeki haftasonu oynanacak Samsun Bşb. karşılaşmasında salonu hınca hınç doldurarak Bursaspor Durmazlar'ın arkasında olduklarını gösterecek. 

(Bursaspor Durmazlar - Samsun Bşb. 20.01.2018 Saat: 18:00 Atatürk Kapalı Spor Salonu)

Kaynak: Bursasporum.com

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

nm

14 Ocak 2018 00:54
basketbolculara da o soğukta onların yolunu gözleyen taraftarlarımıza da çok teşekkürler. Bu takım her şeye rağmen bu sene süper lige çıkacak.

Manifesto

14 Ocak 2018 00:57
Maç Tofaş Salonunda olacak diye biliyorum Kontrol ederseniz iyi olur Atatürk Salonunda miting tarzı program var galiba maç günü

Selçuk Vardar

14 Ocak 2018 13:14
Keşke sosyal medya üzerinden haberleşilse 5-10 kişi yerine yüzlerce kişi gidebilseydik bu çocuklar bunu hakediyor.
İlginizi Çekebilir
Helal olsun NİLBİAD'a 500 forma alarak Bursaspor'a katkı sağlayan dernek yönetimi, bu formaları köylerde bulunan çocuklara dağıtacak.
Kombine fiyatları belli olduBursaspor'da yeni yönetim kombine fiyatlarında değişikliğe gitmeme kararı aldı.
'Hakkımızı helal etmiyoruz'Kongrede söz hakkı alan Selim Kurtulan, Ali Ay yönetimine yüklendi.