Teksas kahvaltıda buluştu

20 Mart 2017 06:03

Bursaspor tribün lideri Selim Kurtulan, Aytemiz Alanyaspor taraftarlarına kahvaltı verdi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Doburca Tesisleri'nde maçtan önce yapılan kahvaltıya her iki takım taraftarları da katıldı. Bu organizasyonda dostluk görüntüleri ön plana çıktı.

Zeki Dayı'yı unutmadılar

Bursasporlu taraftarlar hafta içinde vefat eden Alanyaspor tribün liderlerinden Zeki Dayı'yı unutmadı. Yeşil beyazlılar, Maraton tribününde açılan pankartla andılar.

Altepe üzgün ayrıldı

Büyükşehir Belediye Recep Altepe dünkü maçı izleyenler arasındaydı. Altepe Alanyaspor'un 3-1 kazandığı maçın ardından stadı üzgün bir şekilde terk etti.

Kaynak: Olay

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

GÜLÜYORUM

20 Mart 2017 10:27
Ya,,,başlığa bak yaaa,,,, yazık selim kahvaltı vermiş,,,,,,gülüyorum,,çorbacı,,çorba vermez,, tesisler büyükşehir,, altepe kahvaltı vermiş deseydiniz ya,, :)))))) selim kim yaa,,,,

Ben de Gülüyorum

20 Mart 2017 11:27
Gülüyorum isimli arkadaşın yorumu süper. Okudum ben de gülüyorum. Ve aynen katılıyorum. Selim taraftara kahvaltı verdiği gün Bursa'ya kırmızı kar yağar. Allahın çorbacılar. Takımın içine ettiniz. Ondan sonra neymiş, teslim ol İstanbul. Hade len. Alanya'dan içerde 3 yiyen takımın çorbacıları. Eserinizle övünün.

Diko

20 Mart 2017 09:27
Artık kahvaltıdan başka yerde toplanmıyorlar zaten...

bs

20 Mart 2017 08:22
o beledıye baskanının stadı degıl bursasporu terketmesı gerekıyor sen kımsın bursasporla ılgılenıyosun sanamı kaldı koskoca bursaspor

Naci

20 Mart 2017 19:45
Valla bu kahvalti isi cok masraflidir.allahtan belediye tesisleri indirimli fiayattan.hatta cok.cok indirimli beles gibidir.

Pingel

20 Mart 2017 18:41
Teksas benim için malum otomobil markasının pankartını açtığı gün bitti.

Aa

22 Mart 2017 07:20
Bu taraftarın senden kurtulması lazım selim efendi fener maçında arkanı dönüp maç izleyişin gözümden gitmiyor

üç nokta

22 Mart 2017 11:20
bursa da taraftar mı kaldı Allahaşkına. sen şampiyon takımını al, 3-5 senede sıra takımı haline getir, sonra da sağda-solda boy göster!..taraftarlık öyle sanıldığı gibi baskıyla, kaosla, protestolarla değil, sevgiyle, sabırla, destekle oluyor...

Argentinos16

20 Mart 2017 16:04
Haleeyyoo AMPA leyoooo,
İlginizi Çekebilir
Alkışlar taraftaraBursasporlu taraftarlar, 21 Mart Down Sendromlular Farkındalık Günü'nde anlamlı bir organizasyona imza attı.
"Üniversitelerde terörist istemiyoruz!"Boğaziçi Üniversitesi'nde yaşanan olayların ardından Bursaspor, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi kulüplerin üniversite oluşumları ortak bildiri yayınladı.
"Çorbacı Ünitimsah İstanbul"Üniversiteli Bursasporlular Derneği İstanbul temsilciliği, Ünitimsah temsilciliklerinin anlamlı organizasyonlarına bir yenisini daha ekledi.