Teksas şova hazırlanıyor

20 Aralık 2017 15:50

Teksas Grubu 50. Yılı kutlamalarına muhteşem bir organizasyonla devam edecek.

1967-68 Sezonunda “Teksas” İsmini alan Bursaspor tarafları, 50. Yıl çerçevesindeki kutlama organizasyonlarına devam ediyor.

Konu hakkında görüşlerini açıklayan Teksaslılar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz, Kutlamalar kapsamında ‘Yıldız’ bir sanatçı ile anlaşma sağladıklarını ocak ayı içerinde Bursa’nın ünlü bir mekanında Teksas adına yakışır muhteşem bir geceye imza atacaklarını açıkladı.

Birçok ünlü ismin katılacağı gece ile ilgili olarak organizasyon ve sponsor görüşmelerini kendilerinin yürüttüğünü ifade eden Başkan Güzelsöz, ”Çok özel bir organizasyon planlıyoruz.

Detayları birkaç gün içerisinde resmi sitemiz teksas.org’dan tüm kamuoyuyla paylaşacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

boş lafa gerek yok

20 Aralık 2017 17:52
Teksas olarak artık düşüncelerin ve davranışların revizyona girmesi şart...Hiç bir takım İstanbulun kollanan 3 üz takımları ile maç yaptıktan sonra pfdk dan ceza alıyor,ceza almadığı gibi o rakipleri kütür kütür yeniyorlar,biz ne yapıyoruz hem 3 puanı kaybediyoruz,hem ceza alıyoruz,hemde yığınla ekonomik kayıp.....Biz bu plağı değiştirmedikçe kaybetmey devam ediyoruz,şimdi sırada Bjk maçı var,onun da hikayesini ya caner'e yada Tosic'e yada şenol güneşe bağlarız,bunu not alın demedi demeyi hep aynı şarkı hep aynı şarkı mehmet güzelsöz konuşur,sadece takımımızı destekleyeceğiz der ,sonra karakolda doğru söyler mahkemede şaşar misali haberlerde maçı kaybettiğimiz ve alacağımız yada aldığımız cezalar konuşulur,yazık yazık yazık....Enternasyonel kimlik çok büyük taraftar grubunun bu çıkmazdan çıkamaması,hem üzücü,hem günah,hem komik hemde yazık

Messi

20 Aralık 2017 22:20
Yıldız kelimesini vurguladıklarına göre Yıldız Tilbe gelecek sanırım.
İlginizi Çekebilir
Helal olsun NİLBİAD'a 500 forma alarak Bursaspor'a katkı sağlayan dernek yönetimi, bu formaları köylerde bulunan çocuklara dağıtacak.
Kombine fiyatları belli olduBursaspor'da yeni yönetim kombine fiyatlarında değişikliğe gitmeme kararı aldı.
'Hakkımızı helal etmiyoruz'Kongrede söz hakkı alan Selim Kurtulan, Ali Ay yönetimine yüklendi.