Teksas'tan kampanya!

16 Kasım 2018 07:07

Teksas Taraftar Grubu, atkı kampanyası yaptı.

Teksas'ın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, daha önce oldukça kısıtlı sayıda üretilen meşhur Kılıçlı Atkı'nın yeniden satışa çıkarıldığı ve bu atkıların satışından elde edilecek tüm gelirin, yaşanan çeşitli tribün olayları sebebi ile para cezasına çarptırılan Teksaslılar'a gideceği belirtildi.

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (10)

Yorum Ekle

Samet

16 Kasım 2018 13:29
Eğer taraftarsak klüp çalışanları için para toplayalım...

Akın

16 Kasım 2018 19:52
Daha detaylı bilgi verseniz daha iyi olur gerçekten ihtiyacı olana herkez elinden geleni yapar başta kendim

Okan

16 Kasım 2018 09:31
Yapılan 2 yoruma baktım da iyi düşünülmüş hiçbir bursasporlu kardeşimizin mağdur olmasını istemeyiz,anca beraber kanca beraber,Umarım en kısa sürede cezalarından kurtulurlar diye yorumlar beklerken,düşene bir tekmede biz vuralım zihniyetinde yaklaşılmış.Sizin küfürleriniz yüzünden demiş bir arkadaş eminim sen stadda herkesten daha çok küfür ediyorsundur.şurda 20 bin kişiyiz üstü yok birbirimize olan zihniyetimize bakın gerçekten yazık.
İlginizi Çekebilir
Başarıya değil armaya koşuyorlarBursaspor ligde oldukça sıkıntılı bir süreç geçiriyor ancak taraftar ortalamalarında zirveye oynuyor.
Osman Ak tribünleri selamladıBursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak büyük bir sürpriz yaparak Ankara'da Ankaragücü Bursaspor maçını tribünden izledi.
Türkiye sizi unutmazEren Açıkgöz ve Mert Turgut için bütün renkler Eryaman Stadı'ndaydı.