Terbiyesizliği cezasız kalmadı

17 Mayıs 2017 16:25

Bursaspor'un Beşiktaş ile oynadığı karşılaşma birçok ilginç ve yüz kızartıcı olaya sahne oldu.

 Gerek protokol tribününde yaşananlar, gerek locadaki "misafir" Beşiktaşlılar derken basın kanadında da yaşanan terbiyesizlikler ortaya çıkıyor. BJK TV Kameramanı olduğu öğrenilen Volkan Diricanlı isimli çalışanın Bursaspor'a ettiği küfürler cezasız kalmadı.

Bu terbiyesizliğe ilk olarak Bursa Hakimiyet Gazetesi muhabiri Ozan Demir müdahale ederken, yaşanan tartışmaların ardından Volkan Diricanlı basın tribününden çıkarttırıldı. Olayların Türkiye Spor Yazarları Derneği'ne intikalinin ardından Diricanlı, 15 gün maçlara girememe cezası aldı. Ayrıca TSYD Bursa Şube Başkanı İlhan Öztat da konu ile ilgili sert bir açıklama yayınlayarak Diricanlı'yı kınadı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

xxx

17 Mayıs 2017 17:41
Bu adamlara kendi stadimizda küfür ettiriyosak yazık orda cakamadinizmi ağzına

Teksaslı

17 Mayıs 2017 19:49
Ya yazıklar olsun bize be önceden adamlar sokağa çıkamazdı bjk formasıyla şimdi geliyo bizim locamızdan bize küfür edip saldırıyo kameramanı çıkıyo küfür ediyo inanın küme düşmeye oynamaktan daha acı bunlar biz nası bi kumpasın içindeyiz kimler yönetiyo bizi tribün liderlerinden yöneticisine başkanına kadar büyükşehire satılmış durumdayız ulan yok mu bunların düzenini oyununu bozucak bi tane babayiğit

istiklal

17 Mayıs 2017 17:30
şiketaşı anlatan yazı herkese okutun http://arsiv.sabah.com.tr/2004/11/12/yaz55-80-134.html
İlginizi Çekebilir
Görevine son verildi!Bursaspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre:
Erzurum'un Jorquera ısrarıBursa'da oynanan play off final maçında Gazişehir Gaziantep'i penaltılarla yenerek 17 yıl sonra yeniden Süper Lig'e yükselen Erzurumspor Bursaspor'un eski futbolcusuna kanca attı.
Mustafa Er'e sözleşme ayıbıBursaspor'daki futbol direktörlüğü görevinden ayrıldığını açıklayan Mustafa Er'in 'istifa' kelimesini kullanmaması dikkat çekti. Mustafa Er'le Ali Ay yönetiminin resmi sözleşmeyi imzalamaması iki sezon boyunca büyük sorumluluk alan genç teknik adama yapılmış bir ayıp olarak yorumlandı.