Timsah Arena dökülüyor! Belgeli şikayetler...

21 Eylül 2016 11:25

Açılışının üstünden 1 yıl bile geçmemiş olmasına rağmen her tarafı tel tel dökülen Timsah Arena'dan manzaralar.

Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Kayserispor maçından sonra mail atan iki okurun stadyumla ilgili belgeli şikayetleri var. İlk mail Safa Gözükara’dan: “Ekteki belgelerde Güney Kale arkası tuvaletlerinin ve 125. Blok 37. Sıra 9 numaralı koltuğun içler acısı halini görmektesiniz. Bizlerin sesi olan sizlerin bu durumu ilgili mercilere iletmesini rica ediyorum. Ayrıca taraftarı taşkınlık yapmaması konusunda da uyarırsanız sevinirim. Başakşehir maçında Kuzey Kale arkası tribününde alkol ve madde bağımlısı olduğunu düşündüğüm bir grup birey kendi aralarında taşkınlık diye nitelendirebileceğimiz davranışlarda bulundular. İnsanları madde kullanmadan maça gelmeleri konusunda uyarırsanız çok sevinirim. Biz maça ailelerimizle geliyoruz ve böyle olaylara maruz kalmak istemiyoruz.”

Diğeri de Orhan Yıldız’dan: “Ekli fotodan anlaşılacağı üzere neredeyse orta sahaya kadar görüş açımızı kapatıyor. Bir önceki Başakşehir maçında yetkilileri uyardık aşağıya alınacağını söylediler ama herhangi bir değişiklik olmadı.”

Yorumlar (22) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

Erdi1963

21 Eylül 2016 12:02
Ufak tuvaletini yaparken pisuvar çeşmeleri açılıyo otomatik olarak ve afedersiniz sidik insanın üstüne sıçrıyo mikrop yuvası resmen ayıp be kardeşim nereye elimizi atsak elimizde kalıyo güney kale arkasında merdiven ışıkları hala yanmıyo telefon ışıklarını açarak staddan çıkıyoruz biri bu rezilliğe son versin artık

Recep Atik

21 Eylül 2016 14:58
Stadı ya devlet yapar ya da sponsor.Belediyenin görevi halka hizmettir.BJK'ya sponsor vodofone; Konya,Antalya,Trabzon,Sivas,Samsun,Eskişehir,Kocaeli,Gaziantep vb.ise devlet yapmış veya yapmaktadır.Bunların hepsi ne yazık ki bizim çöplükten daha önce bitecek ve milli maç alacaktır. Doğanbey Toki ucubesinden sonra asla R.Altepe'nin vizyonuna güvenmemeliydik. Halkın trilyonları çöpe gömdü.Takım ile taraftarın arasını bozdu.Beceriksiz,vizyonsuz, itici ve rezil proje.

Cem arslan

21 Eylül 2016 12:47
Kimse kusura bakmasin. Bunu yapanlar yine bizleriz.bin kere soyluyoruz koltuklara cikmayin diye dinleyen yok. Uyaranda yok kardesim tum grup liderleri basin sizler vs bilgilendirin su cahil insanlari

fantastico16

21 Eylül 2016 13:01
Afedersinizde bizim insanımıza demirden yaprak olsa kırar. Şuraya bak pısuvarların içi izmarit dolu be kardeşim yarın öbürgün yine sen kullancaksın tıkanınca söyleneceksin.

Fatih

21 Eylül 2016 11:59
Sözlerin nerede RA

Zafer Mah.

21 Eylül 2016 13:01
Bu insanlar koltuğa oturalacağını üstünde tepinmemek gerektiğini hala öğrenemedi. Koltuğun tepesine çık zıpla zıpla daha 1 sene yi bırak 1 ayda yani iki maçta mahvedersin. Geçen sene Güney kaleden kombinem vardı orda tuvalette neler yapıldığını insanların sarhoş bir şekilde tuvalete gidip oraya buraya vurduğuna bende şahit oldum. O yüzden maraton üst ten aldım bu sene kafam rahat . Maratondaki o runner dalgası kötü olmuş acil düzeltmek gerek.

Tribunlerden

21 Eylül 2016 12:28
Amaç üzüm yemekse varız. Ancak amaç bağcıyı dövmekse dur demek lazım. Bu stadın tek sorumlusu Sayın Başkan Altepe'dir. BursaSk'nün tek suçu maraton üst taraftaki ledlerdir. Geri kalan kısım tamamen belediyeyi ve seçmenleri ilgilendirmektedir.

aziz

21 Eylül 2016 12:24
Maratondaki sonradan yapılan ışıklı reklam tabelaları karşıdan çok güzel duruyor ancak,her işte olduğu gibi ondada yapım hatası var,neredeyse Dünyanın bütün çift hatta üç katlı stadlarında olan şey bizde neden bu kadar sıkıntı oluyor ? Çünkü mübarek öyle bir demir iskelet yapmışlarki,tabelaların iki katı ! Böyle oluncada ilk sıradakiler sahanın yarısını oturdukları yerden göremiyor,şunları duvara direk monte edecek bir sistem yokmu ? Dünya bunu nasıl yapıyorda sadece biz BURSA,bunu beceremiyoruz...

bursalı

21 Eylül 2016 12:19
tuvaletler kapalı heryer rezil halde gidiş gelişler dersen felaket otoparklar açılmadı herkes bursarayı kulanıyor nerdeyse yol bile yok doğru dürüst bütün bunlara rağmen 10 bin kombine sattıysan taraftara edilecek laf yok ayrıca yukarıda yazılmış tofaş kale arkasında başakşehir maçında kavga çıktı 25-30 kişilik bir grup sahaya şişe attılar sonra onlara kızan taraftarın üstüne saldırdılar hepsi belli polisler özel güvenlik orda bir tanesine bile dokunulmadı arkadaşlarımın çoçukları vardı çoçukları zor kaçırdık ezeceklerdi arada ,madde kullananları tespit edemezsin alkol harici şeyler de kullananlar olabilir yada girişte herkese alkol testi de yapmak saçma ama olay çıkaran olursa onları anında alman ve yasal işlem yapman önemli ,alkol yada uyuşturucu kullanmamış olup da orada kimse olay çıkaramaz

Aslan

21 Eylül 2016 23:18
Arkadaş adamlar Demir'den tuvalet musluk lavabo yapmış yine parçalanıyor, normal yapsa yine parçalanıyor. Tamam eksikler var eyvallah ama bizlerde ahır gibi kullanıyoruz stadı..

Cüneyt Alkış

21 Eylül 2016 17:54
Kusura bakmayın ama bunlar sadece stadı yapanların veya şu an idare edenlerin suçu yok. Onların stadla ilgili bir çok eksiği var evet ama artık stadyumun kullanıcısı bizleriz. Tabir-i caizse hayvan gibi kullanmayı bırakıp biraz medeni olmaya öğrenebilirsek bu sorunlar da ortadan kalkar. Aslan yattığı yerden belli olursa timsahta yattığı yerden belli olsun.

Sedo63

21 Eylül 2016 16:11
Siyaseti futbola sokan yarım stadı açan rezil stat yapan her şeyin sorumlusu altepe bu sana seçimde bonus olarak geri dönecek

aliveli

21 Eylül 2016 16:00
maraton alt tribün tuvaletleri de tıkanmış bir vaziyette kağıt havlu kutuları sökülmüş böyle insanlara ne yapsan fazla. ayıptır kardeşim. pisuvarlar yalak gibi içinde çakmak mı ararsın izmarit mi ararsın çekirdek mi ararsın atıyorlar sonra vay efendim tıkanmış. insan gibi kullansalar tıkanmaz. sifonu çekiyoruz yerden doğal su geliyor :D

ıhsanye

21 Eylül 2016 16:14
Maraton ust en onden aldım kombıne mı kotugun ustunencıkmadann mac ızleyemıyorum bunları yapan adam gozu nereye bakıyormus arkads ben anlamıoyrum

metin

21 Eylül 2016 11:44
O arkadaşlar madde bağımlısı değildi yerine oturmuşlar kaldırmak isterken kavga çıktı

Can

21 Eylül 2016 17:05
Tamamen taraftarın zarar verdiği goruntuler

Bekir B.

22 Eylül 2016 09:28
Herkes önce kendini sorgulamalı. Yeni statta katlanan koltuğun üstüne çıkan tek taraftar grubudur Bursaspor taraftarı. Dünyada başka örneği yok. Hatta daha öncesine gidersek, zihniyeti şuradan anlayabiliriz; stat yapılırken mantık şuydu, ''stada koltuk yapılmasın'' :)) Hey Allahım ya.

1967

21 Eylül 2016 21:33
stadyum basamakları ve koridorlar beyaz toz içinde tüm basamakların ve koridorların yıkanması lazım

Taner

24 Eylül 2016 00:19
Reklam panosu rezillik sahayı en önden göremiyoruz

1616

23 Eylül 2016 12:58
evet, maraton üst tribüne yerleştirilen UCUBE reklam panoları biran önce kaldırılmalı yada başka bir çözüm aranmalı..!!!!

Eness

22 Eylül 2016 13:58
Tuvalet kapıları çok küçük, kantin yetersiz ve kantindeki hizmet yetersiz. yerler çok kirli hala inşaattan kalan maloz kalıntıları var.

Be recep

22 Eylül 2016 08:48
Tuvaletlerin içinde akan su olduğu gibi dışarıya çıkmakta ve koridoru su basmaktadır. Ah. Ulan recep
İlginizi Çekebilir
"Bursaspor’a büyük bir eser kazandıracağız"Bursaspor Başkanı Ali Ay, Spor Lisesi için Spor ve Milli Eğitim bakanlıklarıyla anlaştı... 22 Mayıs’ta protokol imzalanacak...
Bizim neyimiz eksik?İstanbul’daki maç öncesi Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nu gezdik, Bursa stadıyla kıyasladık işin ucu dönüp dolaşıp yine paraya geliyor.
Tüm biletler tükendiKonyaspor maçının biletleri tükendi, gözler artık yarına çevrildi.