Timsah Arena için Katar ve Azeri firmaylarıyla temas

30 Kasım 2016 12:01

Kanal 16'da yayınlanan Spor Analiz programına konuk olan Bursaspor 2. Başkanı Ali Ademoğlu, transfer ve Timsah Arena'nın isim hakkıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Serkan Yetişmişoğlu'nun hazırlayıp sunduğu, Hüseyin Altınırmak'ın da yorumlarıyla katkıda bulunduğu programda soruları yanıtlayan 2.Başkan Ademoğlu, Timsah Arena'nın isim hakkının pazarlanması konusunda Katar'ın yanı sıra Azerbaycan'dan bir firmanın da gündeme geldiğini ilk kez açıkladı.

Ademoğlu, "Önümüzdeki haftalarda Katar'a gitme planımız var. İkili temaslarımız sürüyor ve gelişmeleri takip ediyoruz. Ancak Azerbaycan'dan bir enerji firması da Timsah Arena'nın isim hakkı için gündeme geldi. Enerji konusunda Ankara'da önemli bürokrat dostlarımız var. Onların da katkısıyla somut gelişmelerin olması için temaslarımız sürüyor. Net bir gelişme olmadan firmanın adını vermemiz doğru bir olmaz" dedi.

ŞAHİN'E ÖZEL TEŞEKKÜR

Ankara ve İstanbul'daki Bakanlıklar ve resmî kuruluşlarda yapılan görüşmelerde, Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin'in desteğinin çok büyük olduğunu vurgulayan Ali Ademoğlu, "Bursaspor'da yöneticilik de yapmış olan Sayın Vekilimiz Şahin'e, ben 'Bursaspor'dan Sorumlu Milletvekilimiz' diyorum. Çok iyi bir Bursasporlu olduğunu her seferinde ortaya koyuyor ve her konuda yardım ediyor. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır" ifadesini kullandı.

TRANSFER İÇİN 10 GÜN!

Ara transfer dönemine değinen Ademoğlu, "Her Bursasporlu gibi ben de transfer yapılmasını isterim. Hem kadromuz güçlenmiş olur. Hem de bu transferler camiaya yeni bir heyecan getirir. Ancak bunlar benim şahsi görüşüm. Kulüpte Scout ekibimiz zaten aylardır çalışıyor. Yönetim olarak hocamızla da sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu da gayet normal. Transfer konusunda bütçemiz 10 gün içinde belli olacak. Bu durumun netleşmesinden sonra ara transfer konusundaki politikamız somutlaşacak" diye konuştu.

Ademoğlu, Bursaspor'u sportif ve ekonomik açıdan çok güzel günlerin beklediğini söyleyerek, taraftarlara umutlu mesajlar verdi.

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Azerbaycan

30 Kasım 2016 20:51
Selam olsun bursaspor a azerbaycan dan Bursaspor takip ediyorum şuan a kadar çok iyi geldi. keşke şansım olsa da bursaspor maçlarına gelebilsem....

@Azerbaycan

01 Aralık 2016 12:48
Gel KARDAS biletin söz bizden, teksasla iletisime gec yardimci olsunlar. KARDASlarimizi agirlamaktan gurur duyariz

Faruk

01 Aralık 2016 11:27
Hakkaten Hüseyin Şahin vekile helal olsun. Kendisi harbiden de Bursaspor'dan sorumlu Bursa Milletvekili. Recep Altepe görsünde örnek alsın.

Azerbaycan

02 Aralık 2016 16:04
@Azerbeycan çok sağol kardas ama para konusunda sıkıntı yok ama iş yüzünden gelemem ben... sorun ondan... Bu yüzden şansım olsa dedim...

Orhangazili

30 Kasım 2016 12:23
Hep kelav muhabbetler

Eskilerden

30 Kasım 2016 12:22
:):):):)

kamill

01 Aralık 2016 11:58
Yalannn yalannn yalannn

zeki

30 Kasım 2016 22:21
koca bir TRAŞ sadece zaman asımı konusmalar pazarlama agzı

İnegöl 16

30 Kasım 2016 15:13
Adamın dibi Hüseyin şahin.
İlginizi Çekebilir
Spor Lisesi hayata geçiyorBaşkanımız Ali Ay, Ak Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin,Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ı ziyaret etti.
Recep Altepe'den Timsah Arena itirazı!Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın 28 Mart 2018 tarihli Timsah Arena maliyet açıklamasını dün okumuştunuz.
Timsah Arena kaça mal oldu?Olay Gazetesi Mustafa Özdal'ın yazısı.