Timsah Arena'da solar sistem devreye girdi

05 Ekim 2016 12:11

Timsah Arena’nın zemininde yaşanan sıkıntılar gün geçtikçe düzelmeye devam ediyor.

Bursaspor resmi internet sitesinden Timsah Arena'ya kurulan yeni sistemle alakalı bilgilendirme yayımladı. Yapılan açıklama söyle:

"Geçtiğimiz sezon taşındığımız yeni mabedimiz Timsah Arena’da yaşanan zemin problemlerini kulüp çalışanlarımız tarafından yapılan titiz bir çalışmalar sonrasında çözüme kavuşmaya başladı. Daha önce yaşanan sıkıntıların tekrar yaşanmaması adına bir dizi önlemler alındı. Hava sıcaklıklarının 20 derece altına düşmesiyle beraber sabah saatlerinden itibaren Timsah Arena'da ki ekibimiz tarafından Solar Sistem (suni güneş sistemi) çalıştırılmaya başladı."

Kaynak:Bursaspor.org.tr

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Fatih Sultan

05 Ekim 2016 12:43
Stadyuma mabed demek çok yanlış bir ifade.Orada ibadet edilmiyor.Putperest miyiz anlamıyorum.40 yıllık Bursasporluyum.Bu ifadeye hasta oluyorum.Biraz hssasiyet lütfen.

Fatih Sultan

05 Ekim 2016 21:30
Zeki kardeşim teşekkür ederim.Hile hurda işi tabii ayrı bir dert.Bizim dürüstlüğü de öğrenmemiz lazım.Sporda da,stadda da.

blue

05 Ekim 2016 12:27
Ya Allah akil fikir versin. GS yeni stadinin zeminiyle senelerdir ugrasmadi mi? Sonra solar panellerin yetersiz oldugu ortaya cikmadi mi? Siz hic mi ders almiyorsunuz? Illa ayni hatalar niye yapiliyor? Amatorlere bu isi veriyorsunuz, sonra basina tekstilci, emlakci yonetici koyuyorsunuz. Bekle babam bekle. Bizden adam olmaz. Hayirli traslar, o zemin bu kafayla 3 seneye anca duzelir.

Ak kazıklılı

05 Ekim 2016 22:38
Bu çimler daha çok solar demedi demeyin

Kenan Hayat

06 Ekim 2016 18:52
İyi de -diğer stadlarda yapılan uygulamalardan gördüğümüz kadarıyla-bu alet tonlarca ağırlıkta ve çimli alana sokulmuyor. Sahanın genişliği kadar bir aparat var tekerlekleri taç çizgilerinin dışında olarak hareket ettiriliyor. Resimden görüldüğü kadarıyla saha sokulmuş. Tekerleklerin bastığı yerlerdeki çimler sizlere ömür. Ayrıca bu ağırlık alttaki ısıtma ve drenaj sistemini dağıtır. Nasıl iştir bu?

bursabursa

06 Ekim 2016 15:52
koca yazı boşa geçirdik şimdi uğraş dur

Ersinnn

06 Ekim 2016 07:16
Evet mabed kelimesi çok yanlış bir ifade

Yılmaz

06 Ekim 2016 09:20
Stadın Timsah Kafası ne alemde ...hep yarım mı olmak zorunda herşey...stadın ismide hala belli değil...Arena ismini bırakalım stadın adını timsah futbol meydanı koyalım..adı en azından Türkçe olsun..

zeki

05 Ekim 2016 17:00
fatih sultan kardes coook haklısın.bizim her seyimiz yarım adamlar(bjk) ne bicim stad yaptı hile hurda yok calıstılar yaptılar bizimde hep yarım

timsah777

05 Ekim 2016 12:45
bunun haber degeri yok ki olması gereken zaten bu.Taraftar bakar sahadaki oyuna. haber yapmak istiyorsanız sorun bakalım neden bursaspor taraftarı şu omuzomuza kampanyasını ilgi göstermiyor.Bursaspora yarayacak birşeyleri gündemde tutun.boş haberler yapmayın.
İlginizi Çekebilir
Deplasman tribününün şekli değişiyor!Bir süre önce gündeme gelen ve tribün liderlerinin de sıcak baktığı bu değişiklik için Bursaspor Kulübü harekete geçti.
"İbrahim Yazıcı Tesisleri" tabelası asıldıBursaspor Özlüce Tesisleri’nin ismi artık Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı Tesisleri…
"Bursaspor’a büyük bir eser kazandıracağız"Bursaspor Başkanı Ali Ay, Spor Lisesi için Spor ve Milli Eğitim bakanlıklarıyla anlaştı... 22 Mayıs’ta protokol imzalanacak...