Timsah Arena'daki en farklı...

29 Ekim 2017 17:49

Bursasporumuz, Timsah Arena'daki en farklı galibiyetini elde etti.

Timsah Arena'daki ilk müsabakasına 17 Ocak 2016'da çıkan Bursasporumuz, Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'ndaki en farklı galibiyetini Antayasporu'u 4-0'la geçerek elde etti. 

Açılış karşılaşmasında Trabzonspor'u geriden gelerek 4-2 mağlup eden Yeşil-Beyazlılar, aynı sezon Kasımpaşa'yı 4-1 ile geçmişti.

Kaynak : Bursasporum.com

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

soydaner DİLBER

29 Ekim 2017 19:57
Bu gün Stad ATATÜRK STADI değildi ama olsun 2010 ruhu vardı,Başkan Cennet mekan İBRAHİM YAZICI,Teknikdirektörde ERTUĞRUL SAĞLAM değildi ama olsun 2010 ruhu vardı,Sağbekte Ali TANDOĞAN sol bekte Mustafa KEÇELİ rakip kanat savunmacıları istifra ettirinceye kadar zorlayınca bugün böylesine güzel bir oyun ve skor ortaya çıktı.Unutmadan yazayım takım kaptanı 10 numaralı temiz aydınlık yüzlü çocuk kimdi hani şu topları adrese gönderen,metrik paslar atan hatırlayın ya ben çıkaramadım hani şu son golü atan çocuk yani Bursasporun AORT damarı rolündeki topçu,uzun lafın kısası hepsine,Taraftar dahil maşallah barekallah...

Alligator16

29 Ekim 2017 22:35
Yayıncı kuruluş seyirci sayısını 8000 veriyor!!! Yayıncı kuruluşa yanlış bilgi mi gidiyor? Yoksa stada kayıtsız giren seyirci sayısı mı fazla??? Yönetimin buna bir el atması gerekli. Stada kaçak giriş oluyor bundan eminim ya da stadın kapasitesi 45000 kişi değil, bizi kandırdılar. Kaçak girişi engelleyin yoksa Bursasporumuz bundan zarar görecektir!!!
İlginizi Çekebilir
Le Guen' Sezon biterken tabloda alacağımız yer açısından umutluyum'Teknik Direktörümüz Paul Le Guen antrenman öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Kredi ve karar anı!Cevdet Altınel'in bugünkü köşe yazısı.
Umuttur Bursaspor Yeşil beyazlı taraftarlar alınan kötü sonuçlara, geçen zor günlere rağmen Galatasaray karşılaşmasında bir reaksiyon bekliyor.