Timsah averajı kurtarıyor

14 Mart 2019 06:45

Avrupa'daki takımların sezon sonu lig sıralamalarını mevcut kazanma oranları ve istatistiki verilerine göre hesaplayan Euro Clup Index internet sitesine göre Bursaspor ligde kalıyor.

Süper Lig'de bitime 9 maç kala Başakşehir şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj yakalarken, küme düşme hattı adeta ateş çemberine döndü.
Avrupa'daki takımların sezon sonu lig sıralamalarını mevcut kazanma oranları ve istatistiki verilerine göre hesaplayan Euro Clup Index şampiyonluğa ve küme düşecek takımları açıkladı. Ortaya çıkan rakamlara göre 2018-19 sezonunu halen 57 puana sahip Başakşehir 75 puanla şampiyon olarak tamamlayacak. Galatasaray sezonu 64 puanla 2'nci sırada bitirecek. Beşiktaş ise 61 puanla ipi 3'üncü sırada göğüsleyecek.

Kaynak: Bursa Hakimiyet

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

zekeriya

14 Mart 2019 12:56
Ulan küme düşecek takımları açıkladı diye haber yapıyosunuz. Ligin ilk üç sırasının olduğu bilgiyi yazıyosunuz. Yayınladığınız haberi okumadan mı yayınlıyosunuz

cako

14 Mart 2019 08:54
İlk üçün puanlarını yazmışsınız, bize ne!! haber başlığı ile haberin zerre alakası yok, bursaspor nasıl bir averajla ligde kalıyor, averajla altına aldığı takım kim?
İlginizi Çekebilir
1 değil 2 değil 3 değil! Bu kadar fırsat nasıl kaçar?Bursaspor'un bu sezon eline öyle şanslar geçti ki, hiçbirini kullanmayı başaramadı
Kara lekeGöztepe karşısında alınan beraberlik Bursasporlu taraftarları derinden sarstı.
Göztepe'den Bursa açıklaması Göztepe, tüm Bursa'ya misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.