Timsah'ta durmak yok

10 Temmuz 2019 07:39

Yeşil beyazlılar, 1 günlük iznin ardından çalışmalara tekrar start verdi. 

Sezon başı hazırlıklarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde sürdüren Bursaspor,  bir günlük iznin ardından çalışmalarına dün yine start verdi. Yeşil beyazlılar, dünü çift çalışmayla tamamladı. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak gözetiminde gerçekleşen sabah antrenmanı yaklaşık 1 saat 30 dakika sürdü. Koordinasyon hareketleriyle başlayan çalışma ısınma hareketleriyle devam etti. 

HIRSLI VE İSTEKLİLER

Ardından oyuncular iki gruba ayrıldı. Bir grup minyatür kalelerle kontrol pas oynarken diğer grup yarı sahada çift kale maç yaptı. Yeşil beyazlılar,  tempolu koşularla antrenmanı tamamladı. Oyuncuların hırslı ve istekli görüntüsü teknik kadroyu memnun ederken, yeşil beyazlılar, akşam idmanında taktik üzerinde durdu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
4 Timsah'tan madalyaCezayir'in şampiyonluğu ile sona eren Afrika Uluslar Kupası'nda Bursaspor forması giymiş dört futbolcu da madalya sevinci yaşadı.
Bursaspor'da Umut Meraş düğümü çözülüyorTransferin gözde ismi Umut Meraş'ın kaderi bu hafta belli olacak. Yeşil Beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'la son kez görüştükten sonra Umut hakkındaki kararını kamuoyuna aktaracak.
Bursaspor'un sözleşme imzalamadığı genç oyuncuya teklif yağıyor!Bursaspor'un Çanakkale Dardanel'e yetiştirme bedeli olan 45 bin lirayı fazla bulması üzerine profesyonel sözleşme imzalanmayan ve serbest bırakılan Çağrı Yağız Yasak'la birçok kulübün yakından ilgilendiği ortaya çıktı.