Tolunaf Kafkas'tan Vakıfköy'e ziyaret

30 Kasım 2017 21:51

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas,Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesislerimize ziyarette bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas,Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesislerimize ziyarette bulundu.

Gerçekleşen ziyarete başkanımızAli Ay'ın yanı sıra Gençlik Geliştirme Kurulu Başkanı Recai Özdemir ve Gençlik Geliştirme Eğitim Direktörü Faruk Korkmaz katıldı.


Bursaspor deyince akıllara ilk olarak altyapının geldiğini anlatan Kafkas, "Bursaspor yıllardır tüm kulüplerimize örnek oluyor. Bunu ülke genelinde geliştirmemiz gerekli. Artık deniz bitti. Türk futbolunun geleceği altyapılardır. Bunun farkına vararak, hep birlikte çalışacağız." dedi.

Başkanımız Ali Ay da yeşil-beyazlı kulüp olarak altyapıya her zaman önem verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini dile getirerek, "Futbolcu maliyetleri çok yükseldi. Tüm kulüpler altyapıya önem vermeli. Biz bunu daha ileri götürmek için çabalıyoruz. Bursaspor olarak yakın zamanda altyapımıza yeni tesisler kazandıracağız." diye konuştu.

Altyapıda görev yapan antrenörler ve oyuncularla toplantı yapan Kafkas, daha sonra tesislerimizde incelemelerde bulundu.

Kaynak: Bursaspor.org

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Green Army

01 Aralık 2017 17:10
Bu adam 2009/2010 sezonunda Kayserisporun hocasiyken Bursada 2-0 yenilince ve Bursasporumun Şampiyonluğa yürüdüğünü anladiğinda "Bu ülkede teknik direktörlük yapmaktan UTANIYORUM" diyerek bu duruma nasıl içerlediğini belli eden kişi değil mi? O günden bugüne Türk futbolu çok gelişti herhalde şikayetleri bitmiş Bursaspor sempatizani olmuş beyefendi yetmemiş birde TFFde görev almış. Ya Türk futbolu bitik bitik!!!

s10erTanTra

01 Aralık 2017 16:10
Tolunaydan olsa evliya sokma avluya

Borden

02 Aralık 2017 07:02
Tolunay'ın Bursasporuma olan nefretini bilmeyen yoktur. Bu adam bize destek değil ancak köstek olur

16brs16

01 Aralık 2017 20:20
Sevemedim kara gözlüm
İlginizi Çekebilir
İşte Bursaspor Vakıfköy Spor LisesiBursaspor Vakıfköy Spor Lisesi ve Vakıfköy Konaklama Tesisi'nin tüm detayları şöyle:
Alt yapı denilince akla Bursaspor gelirZiyaret sırasında açıklamalarda bulunan Kafkas, "Bursaspor Kulübü altyapısıyla Türkiye'deki diğer kulüplerimize örnek olmalı. Yabancı kuralına karşı değilim ama artık hazır alan değil üreten bir ülke olmak zorundayız" dedi.
Tolunay Kafkas bugün Vakıfköy'de TFF Futbol Gelişim Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, bugün Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'ni ziyaret edecek.