Türkiye sizi unutmaz

10 Mart 2019 07:17

Eren Açıkgöz ve Mert Turgut için bütün renkler Eryaman Stadı'ndaydı.

Antalyaspor maçı dönüşünde trafik kazası sonucu hayatını kaybeden iki genç taraftar için 20 bin adet tişört dağıtılırken, koreografiler dikkat çekti. 

Antalyaspor maçından dönerken trafik kazasında hayatını kaybeden Ankaragücü taraftarları Eren Açıkgöz ve Mert Turgut Çakır dün maç öncesi ve esnasında anıldı. Başkent ekibinin yönetim kurulu Eryaman Stadı'na gelen taraftarlara üzerinde 'Mert/Eren Unutmayacağız' yazılı 20 bin siyah tişört dağıttı. Maçın ilk 45 dakikasında ise hiçbir taraftarın tezahürat yapmaması da dikkatlerden kaçmadı. 

HERKES ORADAYDI

Tribünlerden Mert ve Eren için koroegrofiler de açıldı. Maraton tribününde açılan 'Kardeşlerimize selam olsun...' yazılıydı. Bursasporlu taraftarlar ise 'Mert'çe hakka Eren'ler ölümsüzdür' karegrofisiyle büyük alkış aldı. Bu arada karşılaşmayı sadece Bursaspor ve Ankaragücü taraftarları değil Türkiye'nin hemen her yerinden gelen çok sayıda takımın sevdalıları birlikte izledi. Birlik ve beraberlik mesajları verilirken, maçın hasılatı Eren Açıkgöz ve Mert Turgut'un ailelerine bağışlandı. TFF yönetimi de, ailelere maddi destekte bulundu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

İlginizi Çekebilir
Başarıya değil armaya koşuyorlarBursaspor ligde oldukça sıkıntılı bir süreç geçiriyor ancak taraftar ortalamalarında zirveye oynuyor.
Osman Ak tribünleri selamladıBursa İl Emniyet Müdürü Osman Ak büyük bir sürpriz yaparak Ankara'da Ankaragücü Bursaspor maçını tribünden izledi.
1200 bilet tükendiAnkaragücü-Bursaspor maçının biletleri dün satışa çıktı.