Türkiye'ye veda etti

13 Temmuz 2017 18:32

Avustralya'nın Türkiye Büyükelçisi James Larsen Türkiye'ye veda etti, Bursaspor'u unutmadı.

Özellikle Aziz Behich'le dostluğundan dolayı Bursaspor'u yakından takip etmeye başlayan Avustralya'nın Türkiye Büyükelçisi James Larsen, Türkiye'den ayrılırken çektiği videoda Türkiye'yi ve Bursaspor'u güzel hatırlayacağını belirtti. 

James Larsen, "Gördüğünüz üzere şu anda Ankara havaalanındayım. Avustralya Büyükelçisi olarak Türkiye'deki görevimi tamamlamış durumdayım. Harika bir deneyimdi. Her anından büyük keyif aldım. Dostluklar, politika, Bursaspor'u heyecanla takip etmek... Ülkemi temsil etmek için gerçekten harika bir ülke. Avustralya'ya dönüyorum. Teşekkürler, görüşürüz." dedi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

16spor

13 Temmuz 2017 19:29
Senin gibiler hep olsun . Yolun açık olsun.

GREENWHİTE

13 Temmuz 2017 19:06
Keşke kampimizi avusturalyada yapsaydık gerçekten samimi insan her maçımızda bize başarı diledi bildiğim kadarıyla çok sayıda turk te yaşıyor bjk uzak doğuda maçlar yapacak bizde pekala o ülkeye gidip oynayabiliriz su an orda kış ayı havalar makul seviyede dir o vizyon keşke bizde olsa green world cup adı altında bi turnuva duzenlesek bari dünyadaki yesil beyaz renkli takımlarla belki sonra geleneksellesirde ama öyle şeyler düşünülmüyor sanırım kulübümüze sağolsunlar

ibo

13 Temmuz 2017 22:30
Adamin dibisin James :)

karga

14 Temmuz 2017 02:34
bizleri utunma güzel insan

Ufuk1117

14 Temmuz 2017 17:08
Avustralya da kamp yapsaydık diyen arkadaşım.Biz de bu yönetim varken oraya zor gideriz.Hatta donemeyiz çok borcumuz var diye.Borç kapatıyorum diye tekne ile gönderir takımı Bursa'ya.Avustralyadan buraya gelene kadar ligin 5. Haftası gelmiş olur zaten.
İlginizi Çekebilir
Aziz, Dünya Kupası'na hazırBursaspor camiası Dünya Kupası'na en çok oyuncu verdiği sezonun heyecanını yaşıyor.
Kongrede kimler oy kullanabilecek?Genel kurul üye katılım listeleri güncellendi. Resmi internet sitesiden yapılan açıklama şöyle:
Furkan Soyalp baştan yaratılacak!Konyaspor maçında gösterdiği performansla dikkat çeken Furkan Soyalp için Mustafa Er'den önemli bir açıklama geldi.