Twitter camiası!

10 Haziran 2019 11:03

Tolga Öztaş'ın bugünkü köşe yazısı.

Bursaspor tarihindeki en enteresan başkan adaylık sürecini geçirdi. Süper Lig'den düştükten sonra Bursaspor üzerindeki ilgi çok azalmış olacak ki hiçbir ajans başkanlık sürecini takip etmedi. Gazeteci olarak da 3-4 kişiydik Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde. Ama orada Yeşil Beyazlı camiaya haber ulaştırmaya çalışan basına hiç saygı yoktu.

Daha seçim olmadan, göreve gelmeden malum kişilere, yani dışarıya bir servis vardı. Hepimiz biliyoruz yeni başkan adayının imzalı listesi daha Divan'a teslim edilmeden Twitter'a düştü.
Ya kardeşim, 'Bu sosyal medya bize çok büyük zarar verdi' diyorsunuz ama hepiniz klavye şövalyesi olmaya çalışıyorsunuz. Benim daha önce hiç görmediğim insanlar sosyal medyadan Bursaspor başkan adaylığı sürecinde son dakika diye paylaşım geçti. Gerçi listede patladılar. Onlar da kandırılmış.

Yaşananlara gelirsek Bağımsız Denetleme Kurulu başkan adayı Mesut Mestan'ın yönetimine yazılmış. Serdar Güllülü önce sosyal medyadan haberi olmadan listeye yazıldığını açıkladı ardından basına bir açıklama yaptı. Yine Mestan'ın listesindeki bazı kişiler haberi olmadan yönetime yazıldıklarını Twitter üzerinden bildirdi. istanbul escort Yani biz kızıyoruz ama resmen Twitter camiası olmuşuz. Başkanlık süreci içinde bile adı geçenler çekileceğini bu mecralardan açıklıyor. Bursaspor'da yol yordam unutulmuş. Çok iyiye gitmiyoruz tüm camia olarak. Artık bir silkinip ayağa kalkma vaktimiz geldi.
Bunun için de daha sağlam bir başkan ve yönetime ihtiyacımız var...

Kaynak: Bursa Hakimiyet - Tolga Öztaş

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

GILA

10 Haziran 2019 11:47
Bursaspor Mesut Mestan'a kaldiysa cok yazik kapansin daha iyi koskoca Bursa bir baskan adayi bulamadi utanc verici

alp

10 Haziran 2019 17:57
kulüpte rezillik diz boyu, sen haber tweeterdan gitti benim haberim olmadı derdindesin.

f.k

10 Haziran 2019 16:39
ne oldu oturduğunuz yere haber ulaştırmadılarmı.abd başkanı kullanıyo dediğin şeyi.camiada başkan neyse basındada benim için aynı şartlardasın tolga efendi. Başkanın saltanatı yıkıldı şimdi sıra dizlerde

Ali culha

10 Haziran 2019 11:30
Bunca sıkıntı var oyun olmuş sizin yazınıza bakın
İlginizi Çekebilir
İşte SMS kampanyasında son durum!Şuana kadar toplam 22 bin 754 mesaj atıldığı belirtildi. Bursaspor'un kasasına giren para 364 bin 64 TL oldu. Yeşil beyazlı taraftarlar ise sosyal medyadan yaptıkları çağrılarla ilgi toplamaya çalışıyor. 
Tatlıoğlu'dan destekİYİ Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu da mücadeleyi izleyenler arasındaydı.
Reklam var, açıklama yokBursaspor, sezonun ilk maçına sürpriz forma reklamları ile çıktı.