Uludağ Cup'ta Çifte Zafer

13 Haziran 2019 17:08

Bursa’da düzenlenen ve 80 takımın katıldığı Uludağ Cup 2019’da U12 ve U13 kategorilerinde şampiyonluğu takımlarımız elde etti.

Uludağ Cup 2019’da U13 kategorisinde A Grubu’nda yer alan gençlerimiz sırasıyla Bursa Hüdavendigar Dikkaldırımspor, Antalya Şimşekspor, Kocaeli Gölcükspor, İzmir Bornovagücü ve Kocaeli Karamürsel İdmanyurdu takımlarını mağlup ederek final turuna kaldı. Yarı finalde Adıyaman Simoviç Karaca Spor Kulübü’nü geçen takımımız finalde Yalovaspor önünde de galibiyete uzanarak şampiyonluğu elde etti.

U12 takımımız ise B Grubu’nda Eskişehirspor (Kırmızı), İstanbul Boğaziçi 1907, İzmir Altay, Kocaeli Gölcükspor, İstanbul Karagümrük takımlarını mağlup ederek final turuna kaldı. Yarı finalde Kocaeli Karamürsel İdmanyurdu takımını mağlup eden gençlerimiz finalde Beşiktaş ile karşılaştı. Normal süresi 2-2 eşitlikle sona eren karşılaşmayı penaltı atışlarıyla 6-4 kazanan takımımız turnuvayı şampiyonlukla tamamladı.

Kaynak: www.bursaspor.org.tr

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

16spor

14 Haziran 2019 09:12
aferin çocuklar yüzümüzün pek gülmediği şu zamanlarda en azından bir tebessüm ettirdiniz,hele ki sonunda söylediğiniz Bursasporun şampiyon sezonundan kalma beste çok güzel oldu hemde rakiplerinizin karşısında,Rabbim önce vatana sonrada Bursaspora hayırlı ve yürekli bireyler olarak yetişmesinizi nasip eylesin.
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da seçmeler başlıyor !Kulübümüzün altyapı seçmeleri 29 Temmuz – 2 Ağustos 2019 tarihleri arasında Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde gerçekleşecek.
45 bin lira için elden kaçtı!Profesyonel sözleşme yapılması beklenen Çağrı Yağız Yasak için Çanakkale Dardanel'in 45 bin TL yetiştirme bedeli istemesi genç yeteneğin elden kaçmasına sebep oldu.
Altyapıda sürpriz değişiklikÜmit Şengül ile yollarını ayıran Bursaspor, Koray Tanrıverdi'yi göreve getirdi.