Umut'un yapacağı işler var

04 Ocak 2019 06:27

Samet Hoca, yıldızı parlayan tecrübeli oyuncunun satılmasından yana değil. 

Bursaspor'da bu transfer döneminin gözde ismi ise Umut Meraş oldu. Sezon başında Boluspor'dan transfer edilen ve gösterdiği performansla AVrupa kulüplerini bile peşine takan tecrübeli oyuncu için Samet Aybaba net açıklamalar yaptı. Umut için gelen tekliflerin normal olduğunu belirten deneyimli çalıştırıcı 'Umut Meraş çok yetenekli futbolcu. Tekliflerin gelmesi normal. Ancak henüz yapacağı işler var. Hem kendisi hem de Bursaspor için faydalı olması gereken bir süreç bulunuyor önünde. Umut daha Bursaspor'da durmalı' diye konuştu. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Alp

04 Ocak 2019 21:43
Ederini bulunca satin

Çeçen Andaç

04 Ocak 2019 11:00
Durmalı Kelimesi Bile HATALI Samet Emmi DURACAK Arkadaş.
İlginizi Çekebilir
Menajerinden transfer açıklamasıİlk kez Bursa Hakimiyet'in ortaya çıkardığı transfer girişimi hakkında konuşan genç file bekçisinin menajeri Yiğit Oruç, "Lille, Muhammed'i çok yakından izliyor. 10 gün içinde Fransa'da bir görüşme yapacağız. Muhammed'i ayrıca Fransa'dan Nice ve Marsilya da takip ediyor" dedi.
Bursasporlu futbolcu Liverpool radarındaMenajer Yiğit Oruç, 'İngiliz ekibinin scout ekibi olumlu rapor verdi. Fakat şu anda bize gelen resmi teklif yok' dedi.
Lille, Muhammed'i sorduSönmez Medya Spor Müdürü Süha Gürsoy'un gündemi değerlendirdiği köşe yazısı.