Ünal Karaman: 'Bursaspor bize futbol oynatmadı!'

13 Nisan 2019 07:23

Ünal Karaman, "Bursaspor'un hakkını vermek lazım. Bize ilk yarıda futbol oynatmadılar. Bulundukları konumu hak etmiyorlar. Buna rağmen kazanmak çok önemliydi bizim için" dedi.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Bursaspor maçı sonrası şu açıklamaları yaptı:

"Bizim ve Bursaspor açısında maç psikolojisi açısından zor müsabakaydı. Öncelikle Bursaspor hakkını vermek istiyorum. Maç öncesi yaptığımız çalışmalarda, Bursaspor takımı emeğinin karşılığını alamadığı bir pozisyonda.

İlk yarıda oyun kalitemizi ortaya koymaya çalıştık. Bursaspor daha etkindi. Ancak ikinci yarıda ayağa pas yapmaya çalıştık ve Bursaspor'un direnci düştü. Şiddetle puana ihtiyaçları vardı. Böyle bir takımı yenmek önemli. Biz de UEFA'yı zorluyoruz. Zorlu bir maç olacağını biliyorduk. Ligin sonlarına doğru heyecanlı bu tarzda müsabakalar oynanacak. Böylesine maçtan galip gelmek çok önemli.

Bursaspor iyi bir takım. Koşu mesafesi çok iyi. Topa sahip olmada çok iyiler. Bahsettiğimiz takım Bursaspor. Bulunduğu konumdan dolayı yanılmamak lazım. Bizim kaliteli oyuncularımız devreye girince ikinci yarı oyun elimizde geçti. Ama Bursaspor bize ilk yarı futbol oynatmadı.

Bizim geçtiğimiz yollardan hiçbir takım geçmedi. Her takım herkesi yenebilir. Bunun biz de içindeyiz. Bize yakışır futbol oynamak her şeyden önemli. Bundan sonra da böyle devam edecek."

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

fevzi bozkır

13 Nisan 2019 11:55
evet size oynatmadı ama kendi de oynamadı hahahahahahahahahahah boşversene ünalcım futbolu falan bizim belediyeciler maaş sahibi oldu yuva geçindiriyor önemli olan gursakların dolması üyeler de halinden memnun ensesi ince adam kalmadı.başkan güven tazelemekten buruştu ama estetik müdahaleler yapılıyor merak etme.

Hayro

13 Nisan 2019 12:18
Bizleri bu hallere,Ali Ay'ı düşürme savaşımızı fırsat bilen VAR sistemi düşürdü.Ben de Ali Ay'ı kabullenemiyorum ama olan Bursaspor'umuza oluyor.Çıkmayan candan ümit kesilmez.İnşallah kurtuluruz.
İlginizi Çekebilir
Ödeme yapılacak mı ?Yeşil Beyazlı kulüp bugün Sebastien Frey'e ödeme yapmadığı takdirde FIFA'dan çok ağır ceza alma durumuyla karşılaşacak. 825 bin Euro'luk ödeme yapılırsa sorun ortadan kalkıyor. Aksi takdirde üç dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası kapıda.
Galatasaray'ın hedefinde bu kez de Burak varYusuf Erdoğan'ı bedelsiz olarak kapan Galatasaray Bursaspor'un genç oyuncusuna da kanca attı.
Bursaspor'da Shehu krizi atlatıldı!Bursaspor'da çektiği ihtarnamenin süresi önceki gün dolan Abdullahi Shehu'ya son anda ödeme yapıldı.