Ünitimsah'tan Afrin'deki Mehmetçik'e çifte moral

15 Mart 2018 16:13

Bursaspor taraftarı yine anlamlı bir hamleyle farkını ortaya koydu. Yeşil Beyazlı kulübün genç taraftar topluluğu Ünitimsah, Zeytin Dalı Operasyonu'na katılan Mehmetçiklere destek amacıyla Bursa'nın iki önemli simgesini sınıra gönderdi.

Sınır karakollarında görev yapan Mehmetçiklere 5'er kiloluk 30 paket halinde toplam 150 kilo kestane şekeri gönderen Ünitimsah ayrıca Bursaspor sevgisini aşılamayı da ihmal etmedi.

Kulübün gelir elde etmesi için toplu halde Bursaspor atkısı alan Ünitimsah üyeleri bu atkıları da vatan nöbeti tutan Mehmetçiklere hediye etti. Ünitimsah üyelerinin hediyeleriyle moral bulan Mehmetçikler de Bursaspor atkılarıyla objektiflerin karşısına geçerek teşekkürlerini sunmayı ihmal etmedi. Ünitimsah Başkanı Cem Tunçbilek, Mehmetçik'e moral vermenin kendilerini gururlandırdığını söyledi. Cem Tunçbilek, "Bizleri korumak için canlarını ortaya koyan kardeşlerimizi bir nebze olsun mutlu ettiysek ne mutlu bizlere" diye konuştu. Bursasporlu taraftarlar Zeytin Dalı Operasyonu başladığı günlerde Mehmetçik'in yanında olduklarını gösterme amacıyla sınır karakollarında ziyarette bulunmuştu.

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

16spor

16 Mart 2018 08:57
Sınır ötesinde canlarını hiçe sayıp ALLAH ve Vatan aşkıyla mücadele veren kardeşlerimizden ve bu kardeşlerimizi düşünüp, vatana hizmet için belkide zor şartlarda okuyan ve okul parasını böyle hayırlı bir işte kullanan , Unitimsahlı kardeşlerimizden de ALLAH CC razı olsun.
İlginizi Çekebilir
Helal olsun NİLBİAD'a 500 forma alarak Bursaspor'a katkı sağlayan dernek yönetimi, bu formaları köylerde bulunan çocuklara dağıtacak.
Kombine fiyatları belli olduBursaspor'da yeni yönetim kombine fiyatlarında değişikliğe gitmeme kararı aldı.
'Hakkımızı helal etmiyoruz'Kongrede söz hakkı alan Selim Kurtulan, Ali Ay yönetimine yüklendi.