Üyelikte son durum ne?

05 Ocak 2019 07:16

31 Aralık’ta üye aidatlarının ödenmesi için son gündü...

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in köşe yazısından alıntıdır. 

31 Aralık’ta üye aidatlarının ödenmesi için son gündü... Bursaspor’un 5683 üyesinden yaklaşık 600-650 civarının üyelikleri düşüyor... Yine yaklaşık, 400 kişinin de üyelikleri askıya alınacak... Şubat ayında Mali Genel Kurul olacak... Ligin ikinci yarısında oynanacak maçların tarihleri henüz açıklanmadı için kongrenin yapılacağı gün de belirlenmedi... Genel Kurul’da 600-650 üyenin durumları da oylanıp, karara bağlanacak... Bilginiz olsun...

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ortabağlar

05 Ocak 2019 16:06
2 kuruş aidatı ödemeyen reziller kulübe başkan seçerse halimiz bu olur

Bursalı

05 Ocak 2019 18:30
Ben de üyeyim 150 lirayı vermeyen adamı zaten atın bunların çoğu gidip oy da vermiştir seçim bitti şimdi giderler
İlginizi Çekebilir
Ali Ay :"Fenerbahçe maçı ile yeni bir döneme başlayacağız"Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısına Fenerbahçe maçıyla birlikte başlayacak olan Bursaspor'da Başkan Ali Ay camiaya önemli mesajlar verdi. Kulüp televizyonuna konuşan Başkan Ay, ikinci yarıda yeşil-beyazlı ekibin Bursaspor ismine yakışan bir oyun ortaya koyacağına inancının tam olduğuna belirterek, bunu yürekten söylediğini dile getirdi. Ali Ay, "Fenerbahçe maçı ile yeni bir döneme başlayacağız. Biz o günü milat kabul edelim" ifadelerini kullandı.
Mustafa Bozbey ve Ali Ay'dan Bursaspor camiasına mesaj!Bursaspor yönetimini ziyaret eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursaspor'un maddi sıkıntıdan kurtulması için kent genelinde destek kampanyası başlatılmasını önerdi. Bozbey stadyumda, 3 yıllığına daha loca kiralayacaklarını da açıkladı.
20 milyon TL verdiler!Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısı.