Vakıfköy sil baştan!

16 Temmuz 2019 09:53

Ümit Şengül'den boşalan Gençlik Geliştirme Program Sorumluluğu görevine Koray Tanrıverdi getirilirken, Vakıfköy'de çalışacak yeni antrenör kadrosu da belli oldu.

A TAKIMDA DA ÇALIŞMIŞTI

Tepeden tırnağa bir değişim rüzgarının yaşandığı Bursaspor'da kadrodaki yenilenme Vakıfköy'e de sıçramış ve kulüp personelinin yanı sıra Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Ümit Şengül'le yollar ayrılmıştı. Yapılan değerlendirme neticesinde yönetim Ümit Şengül'den boşalan göreve kaleci departmanında baş sorumlu olarak çalışan Koray Tanrıverdi'yi getirdi. Tanrıverdi Bursaspor'da geçmiş yıllarda alt yaş kategorilerinde kaleci eğitiminin yanı sıra A Takım'da da kaleci antrenörü görevini üstlenmişti. Koray Tanrıverdi, Samet Aybaba döneminde Ivko Gançev'le birlikte A Takımın iki kaleci antrenöründen biri olarak görev yapıyordu.

İŞTE YENİ ANTRENÖRLER

Türkiye Futbol Federasyonu'nda da aktif çalışan ve U15 Milli Takımı'nda kaleci antrenörü olarak görev yapan Koray Tanrıverdi'nin sorumluluğunda Vakıfköy'deki yeni antrenör kadrosu da şekillendi. Buna göre, Bursaspor'da U19 Takımı'nda Muzaffer Kabadayı, U17 Takımı'nda Serkan Türkay, U16 Takımı'nda Metin Serbest, U15 Takımı'nda Memduh Fidan, U14 Takımı'nda Coşkun Eminoğlu, U13 Takımı'nda da Kadir Cantürk sorumlu olacak. Performans departmanında İsmet Koçak, analiz departmanında Ömür Çelik çalışacak. Kaleci departmanında sorumlu yine Koray Tanrıverdi olurken, Tamer Coşkun ve Naim Güler ekipte yer alacak.

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Ferdi

16 Temmuz 2019 10:04
Oyle anlasiliyor ki Samet Aybaba hem kulubun sportif direktorunu hem de altyapi sorumlusunu belirledi yani. Saka mi bu? Menajer cetesinin eline dusmus kulup, 10 sene cikamaz.

Deli İsmet

16 Temmuz 2019 12:51
Ulan Gançev'i de bırakmayaydın bâri bee.

Sezs

16 Temmuz 2019 16:20
Harun,okan,muhammed aynasi istir kisinin

Hakan

16 Temmuz 2019 13:47
Kapatsalar daha iyiydi bu kadar amatörlerimiz bi altyapı geleli Bursaspor altyapısı yazık yazık ki e yazık
İlginizi Çekebilir
Bursaspor'da transfer tahtası açıldı!Umut Meraş'ın satışından gelen para ile Bogdan Stancu ve Grozav'a borcunu ödeyen Bursaspor transfer tahtasını açtı. Yeşil Beyazlılar, Anıl Karaer, Selçuk Şahin, Recep Aydın, Cüneyt Köz, Onurcan Piri, Josue, Nakoulma ve Kweuke ile sözleşme imzalayacak.
Çok şükür kurtulduk!Transfer tahtasını açmak için en problemli dosyaların başında olan Rumen futbolcuya alacakları önceki gece ödendi. Şimdi sırada 294 bin Euro alacağı bulunan Grozav var. 
Kayseri'yi tercih etti!Kayserispor, Bursaspor'un transfer litresinde yer alan Ozornwafor'u 1 yıllığına kiraladı.