Vakıfköy'ü incelediler

24 Ocak 2019 06:53

Bursaspor'un önceki gün Azerbaycan'ın köklü ve şampiyon kulübü Neftçi Bakü ile kardeşlik ve stratejik iş birliği protokolü imzalamıştı.

Neftçi Bakü Başkanı Kamran Guliyev, As Başkan Elnur Eyvazov ve Basın Sözcüsü Rüstem Allahverdiyev dün de Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde incelemelerde bulundu. Ziyarette 2.Başkan Cem Öztürk ve TFF ve İdari Yapılanmadan Sorumlu Yönetici Erkan Aydemir'de hazır bulundu. Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu Ümit Şengül tesisleri gezdirerek altyapının işleyişi konusunda sunum yaptı. 

Kaynak: Olay

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

green army

24 Ocak 2019 07:57
vakıfköy ün ünitimsah patentli birinin eline geçmesinin ne kadar önemli ne kadar doğru bi karar olduğunu hep beraber görüyoruz.tşk ler gençler.

alp

25 Ocak 2019 15:28
kardeş kulüp olalım bunlarda para vardır çıkarırlar bizi bataktan.
İlginizi Çekebilir
2 sezondur 'tık' yok2016-17 sezonunun transfer döneminde altyapıdan yetişen Serdar Aziz ve Mehmet Zeki Çelik'ten gelir elde eden Bursaspor'un, son 2 sezondur siftahı yok.
Uludağ Cup'ta Çifte ZaferBursa’da düzenlenen ve 80 takımın katıldığı Uludağ Cup 2019’da U12 ve U13 kategorilerinde şampiyonluğu takımlarımız elde etti.
PAF Ligi kapatılıyor1996-1997 sezonunda Süper Lig’de yer alan kulüplerin altyapılarını güçlendirerek tüm futbolcuların resmi müsabaka oynamalarını ve deneyimlerini arttırmalarını sağlamak, milli takımların altyapısını oluşturmak amacıyla PAF (Profesyonelliğe Aday Futbolcular) Ligi kuruldu.