"Yasal yollara başvurur"

09 Haziran 2019 11:30

Gün boyu Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yönetimiyle birlikte başkan adaylık başvurusunu bekleyen Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Mesut Mestan'ın başvuru için yetişemediğini, kendisiyle yarın (bugün) görüşeceklerini söyledi.

Sevinç, "Tek liste oldu. Bize de kabul etmek düştü. İnşallah hayırlı uğurlu olur." dedi. Bazı üyelerin dilekçedeki imzalarının kendilerine ait olmadığını ve isimlerinin bilgileri dışında yazıldığına dair açıklamaları üzerine de konuşan Sevinç, "Biz beyan üzerine bu listeyi kabul ettik. Bu listedeki imzaları sorgulamak haddimize değil. İmzasının taklit olduğunu iddia eden yasal yollara başvurur" dedi.

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Bursalı Osman

09 Haziran 2019 12:32
Bunlara imza atanlar yasal yollara başvurmalılar noterden imzalarını iptal ettirmeliler çünkü burada insanları oyuna getirdiler kandırdılar

S.A

09 Haziran 2019 12:47
Divan Başkanlık Kurulunun Mestan’ın başvurusunda bulunan imzalarının gerçek olup ol olmadığını sorgulaması gerekmektedir. Bursa’da bulunmayanların imzaları gerçek değildir, Divanın bu sahteciliğe dur demedi gerekir. Sayın Divan Haysiyetinizi kullanım!!!

Satılmış

09 Haziran 2019 14:51
İdris beyaz saçlarından utan nasıl oturmuşssan kucağa çok mutlusun herhalde

Gol

09 Haziran 2019 23:08
Boyle basiretsiz yetkisiz etkisiz divan olmaz olsun

asd

10 Haziran 2019 17:06
dk 1 gol 1 kepazelikte sınır tanımıyoruz buram buran siyaset kokuyor ne güzel ... bakalım daha neler görüceğiz... bu takımın kurtuluşu hiç bir zaman siyaset olmadı şimdi olsun !!!!!!!!

Cehennem buz tutana kadar Bursaspor

09 Haziran 2019 23:10
Arkadaşlar onu beğenme bunu beğenme kim yönetecek bu takımı adam Medeni cesaretini göstermiş aday olmuş Bursa'da tonlarca para kazanıp aday olmayanlari elestirelim bu takımı bu hale getirenleri elestirelim yazıktır günahtır İbrahim başkanin emeklerine

Dik duruş

09 Haziran 2019 14:36
Sakın geri atma başkan Akılları neredeydi adaylık için Oyum mestan a
İlginizi Çekebilir
Yusuf özür dilediGalatasaray'a transfer olan ve formayla poz veren Yusuf Erdoğan'dan flaş açıklama geldi.
Frey'de süre bugün bitiyor!Başkan Mesut Mestan'ın puan silme ve iki dönem transfer yasağı cezası gelmemesi için 825 bin Euro bulması şart. 
Sözeri bir adım öne geçtiMesut Mestan'ın teknik direktör sorununu kısa sürede çözmesi bekleniyor.