Yazıcı: "Bursaspor şirketleşmek zorunda"

24 Haziran 2019 07:48

Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Avukat Öztürk Yazıcı, kulübün artık şirketleşmesi gerektiğini söyledi.

'Bir hengamenin içindeyiz' diyen Yazıcı, 'Kişileri eleştiriyoruz. Ama eleştirerek bir yere kadar gideceğiz. Bu başarısızlık sadece yönetime değil hepimize ait. Gelinen noktada bazı düşüncelerden arınmamız gerekiyor. Futbol endüstrileşti. Üç İstanbul kulübü batık. Daha fazla gidecekleri yol yok. Sadece Bursaspor değil. Kent takımları artık daha fazla gidemez. Bu yapı içinde olmaz. Bursaspor artık profesyonelleşmek ve şirketleşmek zorunda. Bunu pek çok arkadaşımızla paylaştık. Bu projenin sahibi biz Bursasporlular olacağız' şeklinde konuştu.

Kaynak: Olay

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

MeyNur

25 Haziran 2019 02:01
Bizim gibi zorlanan takımların ortak derdi, yolsuzluktur. Bunun,futbol bilgisi ve iyi transferlerle ilgisi yoktur. Yolsuzluğu önleyen tüm takımlar borçlarını ve problemlerini yenmiştir.
İlginizi Çekebilir
Ali Ay’a banka şoku!Bursaspor’dan Ali Ay’a ikinci bir şok yaşatıldı.
Bursaspor'dan karara itiraz Ali Ay y tarafından bahsi geçen Genel Kurul kararlarının iptali için açılan hukuk davasında, talep edilen tedbirler reddedilmiştir.
Yeni Yönetimimiz Mazbatasını Aldı!Olağanüstü Genel Kurul’da oy çokluğu ile başkanlığa seçilen Mesut Mestan ve ekibinin yanı sıra Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Tayfur Serdar Güllülü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.