Yeni formalar bugün tanıtılıyor

12 Temmuz 2019 07:37

Bursaspor'un yeni sezon forma lansmanı bugün yapılacak.

Büyükşehir Belediye Stadyumu'ndaki Bursastore mağazasının önünde gerçekleştirilecek lansmanda yeni sezon formaları görücüye çıkacak. Bursaspor'un yeni sezondaki forma sponsoru bilindiği gibi Kappa olmuştu.

Kaynak: Olay

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

ORTABAĞLAR

12 Temmuz 2019 14:43
Göğüs reklamı sadece maçlarda antremanlarda giyilen formalar olmalı taraftar sokakta şirketlerin reklamını tasimamali reklam siz forma daha güzel taraftar için biz Kulüp ARMASINI taşıyalım

Arda Uzunkaya

12 Temmuz 2019 08:31
Fiyatlar ortalama kaç olur?

İsa

12 Temmuz 2019 09:12
Form göğüs reklamı var mi acaba
İlginizi Çekebilir
4 Timsah'tan madalyaCezayir'in şampiyonluğu ile sona eren Afrika Uluslar Kupası'nda Bursaspor forması giymiş dört futbolcu da madalya sevinci yaşadı.
Bursaspor'da Umut Meraş düğümü çözülüyorTransferin gözde ismi Umut Meraş'ın kaderi bu hafta belli olacak. Yeşil Beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'la son kez görüştükten sonra Umut hakkındaki kararını kamuoyuna aktaracak.
Bursaspor'un sözleşme imzalamadığı genç oyuncuya teklif yağıyor!Bursaspor'un Çanakkale Dardanel'e yetiştirme bedeli olan 45 bin lirayı fazla bulması üzerine profesyonel sözleşme imzalanmayan ve serbest bırakılan Çağrı Yağız Yasak'la birçok kulübün yakından ilgilendiği ortaya çıktı.