Yeni tribün sponsoru kim olacak?

18 Ekim 2016 14:59

Bursa’nın en büyük firmalarından birisi olan Renault Otomobil Fabrikası Bursaspor’un yeni stadı Timsah Arena tribün isim hakkı için Bursaspor Kulübü yetkililerinden görüşme talep etti.

Tofaş’ın kuzey tribün isim hakkını almasının ardından Renault üst yönetim kurulu da bu konuda Bursaspor’a destek olmak istediğini belirterek ilk adımı attı. Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay gelen bu teklif üzerine oldukça mutlu olurken görüşmelerin hemen başlaması için talimat verdi.

Yönetim kurulları arasında yapılan ilk temaslar sonucunda tarafların Renault Otomobil Fabrikası'nda buluşması kararlaştırıldı.

Konu hakkında Bursaspor Kulübü tarafından bilgilendirme yapılması bekleniyor.

Kaynak: Bursa.com

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorum Ekle

Rebel536

18 Ekim 2016 15:24
Reno sponsor olsun sıfır Yeni Megana HB'imi alıyorum hemen.

bursalı

18 Ekim 2016 17:53
klübe destek olana biz de destek oluruz şirketime bir fiat aldım bir tane daha alacağım renault da destek olursa bir tane de reno alırız

erdem

18 Ekim 2016 17:53
Stadyum ismi sponsoru olsa keşke.. Renault Timsah Arena yada Renault Arena

1963YK

18 Ekim 2016 21:14
Ben başka bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Voleybolda Cengiz Göllü'de oynuyoruz ve orasının kapasitesi 5.000. Bu Bursa ve voleybolumuz açısından iyi bir rakam. Ancak basketbolda Atatürk Spor Salonu'nda oynuyoruz. Ve orasının ise 3.500 kapasitesi var. Bu yeterli olmayacaktır. Birgün yetmeyecek orası bize. Öyleyse bence yönetim şimdiden geçici bir önlem olarak pota arkalarına taşınabilir (portatif) tribün koyarak bu yıl için kapasiteyi arttırabilir. Eğer süper lige çıkarsak da salon yenileme işine girişilebilir. Yeni ve özgün bir mimariyle yeni ve daha büyük kapasiteli bir salona kavuşabilir. HER ALANDA BURSASPOR, HER ALANDA SÜREKLİ İLERİ!

Smailow

19 Ekim 2016 08:28
Bencede erdem bir an önce büyükşehir belediye stadı isminden kurtulmlı ve stadın ismine sponsor bulunmalı . Ki buda ancak renault düzeyinde büyüklüğe sahip bir firmayla mümkün olur. Para pul bir yana prestij lazım. RENAULT STADYUMU RENAULT ARENA
İlginizi Çekebilir
"Bursaspor’a büyük bir eser kazandıracağız"Bursaspor Başkanı Ali Ay, Spor Lisesi için Spor ve Milli Eğitim bakanlıklarıyla anlaştı... 22 Mayıs’ta protokol imzalanacak...
Bizim neyimiz eksik?İstanbul’daki maç öncesi Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nu gezdik, Bursa stadıyla kıyasladık işin ucu dönüp dolaşıp yine paraya geliyor.
Tüm biletler tükendiKonyaspor maçının biletleri tükendi, gözler artık yarına çevrildi.