Yönetim, Ertuğrul Ersoy ile transferi görüşecek

13 Eylül 2018 08:50

Bursaspor yönetimi sözleşmesi 2020'de sona erecek Ertuğrul Ersoy'la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak "Her iki tarafın da çıkarına olacak bir şekilde sözleşme yenilenir" dedi.

Bursaspor'da kaptanlığa getirilen Ertuğrul Ersoy'un sözleşmesi 31 Mayıs 2020'de sona erecek. Yönetim genç kramponla yeni bir sözleşmeyi yapmayı planlarken bu görüşmenin önümüzdeki hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Ali Ay yönetimi Ertuğrul Ersoy'un sözleşmesini uzatırken ücretinde de iyileştirmeyi amaçlıyor. Daha önce yapılan ve mevcut sözleşmenin en dikkat çekici noktası olan 2,5 milyon Euro'ya serbest kalır maddesi ise bu görüşmenin en önemli konusu olacak. Ertuğrul'la başkan Ali Ay arasında geçen ayaküstü sohbette genç kaptanın sözleşme uzatma konusuna sıcak baktığını söylediği ifade edildi.

İKİ TARAFIN ÇIKARI ÖNEMLİ

Bursaspor yönetimi Ertuğrul Ersoy'la masaya oturmaya hazırlanırken, genç kramponun menajeri Batur Altıparmak Bursa Hakimiyet'e konuştu. Ertuğrul'un mevcut sözleşmesinde yazılı maddeleri gözden geçireceklerinin altını çizen Altıparmak, "Hem oyuncumuzun hem de Bursaspor'un menfaati önemli. Sonuçta kulüp Ertuğrul'a güvendi ve kaptanlığa getirdi. Sözleşme elbette uzayacak. Serbest kalma maddesi de ele alınacak. Ben iki tarafın çıkarı doğrultusunda orta bir yol bulunacağına inanıyorum" dedi. Halen 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Ertuğrul'un kulüple 1 ya da 2 yıllık mukavele yenilemesi bekleniyor.

Kaynak : Bursa Hakimiyet 

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorum Ekle

Defans

13 Eylül 2018 09:25
Ya bunlar aptal desem değil. 2.5 m para mı bu devirde?

TİMUÇİN

13 Eylül 2018 13:42
BURSASPOR YETKİLİLERİ İLE MENAJER VASITASIYLA GÖRÜŞEN HER BURSALI VE ALTYAPIDAN ÇIKMIŞ FUTBOLCU GÖZÜMDE SAMİMİYETSİZDİR. BATUR ALTIPARMAK KİM ARKADAŞ? FENERBAHÇELİ Bİ ADAMI YÖNETİMLE MUHATAP EDİP SONRA BEN BURSA ÇOCUĞUYUM FALAN. HİÇ DEĞİŞMİYOR MALESEF BU ALTYAPI ÇIKIŞLI OYUNCULARIMIZ.

ibo

13 Eylül 2018 15:35
Yuz verdigimiz hemen gotu kalkiyor, direk para mevzu transfer bi ayar vermeler yeter artik be ya kalin ya gidin arkadas.
İlginizi Çekebilir
Yabancı kuralı ne olacak?Başkan Ali Ay, Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in sorularını yanıtladı.
Menajerinden transfer açıklamasıİlk kez Bursa Hakimiyet'in ortaya çıkardığı transfer girişimi hakkında konuşan genç file bekçisinin menajeri Yiğit Oruç, "Lille, Muhammed'i çok yakından izliyor. 10 gün içinde Fransa'da bir görüşme yapacağız. Muhammed'i ayrıca Fransa'dan Nice ve Marsilya da takip ediyor" dedi.
Bursasporlu futbolcu Liverpool radarındaMenajer Yiğit Oruç, 'İngiliz ekibinin scout ekibi olumlu rapor verdi. Fakat şu anda bize gelen resmi teklif yok' dedi.