Yönetim ibra edildi

26 Mayıs 2018 23:16

Bursaspor Genel Kurulu'nda Ali Ay yönetimi ibra edildi.

Bursaspor'da genel kurul heyecanı devam ediyor.

Gündem maddelerinden yer alan yönetim kurulu ve denetleme kurulu ibra oylaması, kongrede yer alan üyeler tarafından oy çokluğu ile ibra edildi.


Kaynak : Bursasporum.com 

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (3)

Yorum Ekle

Must16

27 Mayıs 2018 04:11
Tek ibra etmeyen Ahmet Bozdemir ve ekibiydi geri kalan adaylar hepsi ibra etti teşekküerler Dik duruş Ahmet Bozdemir inadına GRİ PUSULA

DİK DURUŞ

27 Mayıs 2018 09:50
Helal olsun ahmet bozdemir dün oradaydım tek ibra etmeyen ekip ahmet bozdemirin ekibiydi borc çıkmış 270 den 500 e utanmadan ibra ediyorlar

Ercell

27 Mayıs 2018 12:09
Must16 ibra etmek/etmemek kişiyle ilgili bir durum değildir, bilançoya bakıldığında herhangi bir problem yoksa profesyonel düşüncede olan insan ibra eder. Kaçaklar ya da açıklanamayan giderler varsa da ibra etmez olur biter. Ahmet Bozdemir uygun olan bir bilançoya red veriyorsa bu da onun ne kadar amatör olduğunu gösterir ki bu tarz insanlar da Bursasporumuza Başkan olmasın..
İlginizi Çekebilir
Yeni Yönetimimiz Mazbatasını Aldı!Olağanüstü Genel Kurul’da oy çokluğu ile başkanlığa seçilen Mesut Mestan ve ekibinin yanı sıra Bağımsız Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Tayfur Serdar Güllülü, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Yazıcı: "Bursaspor şirketleşmek zorunda"Bursaspor eski yönetim kurulu üyesi Avukat Öztürk Yazıcı, kulübün artık şirketleşmesi gerektiğini söyledi.
Temlik ve rehin koyma iptalBursaspor'da Denetim Kurulu dün önemli bir olaya imza attı.