Hasan Parlakay: Mahkemede görüşeceğiz!Bursaspor Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Hasan Parlakay, hakkında çıkan bazı haberleri yalanlayan bir açıklama yaptı.
DOSAB'a teşekkür ziyareti Başkan Ali Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri DOSAB'ı ziyaret etti.
TFF para gönderecekSüha Gürsoy'un yazısından alıntıdır
30 Milyon TL'ye ihtiyacımız var Orhan Güney'in yazısından alıntıdır
Kritik toplantı bugünBursaspor yönetimi bugün önemli bir toplantıya katılacak. Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve kentte görev yapan üst düzey bürokratlar Vali Küçük'ün başkanlığında toplanacak.
Ali Ay, "Mustafa Er son derece namuslu..."Bursaspor Başkanı Ali Ay, bir süre önce görevinden istifa eden Mustafa Er hakkında açıklamalarda bulundu.
Mustafa Er ve Ilgaz Çınar'ın görevleri açıkladı Bursasporumuz'da görev dağılımı açıklandı
Yönetim Kurulu'nda görev dağılımı yapıldıYönetim Kurulumuz 30 Mayıs 2018 tarihinde toplanarak, görev dağılımlarını gerçekleştirdi.
Denetleme Kurulu'nda Cambaz zaferi!Bursaspor Olağan Genel Kurulu'nda Denetleme Kurulu Yalçın Cambaz'a emanet edildi.
Bursaspor'da rekor katılımBursasporumuzda gerçekleşen seçim heyecanı rekor bir katılım ile gerçekleşti.
Seçim sona erdi! Başkan Ali Ay yeniden görevde!Bursaspor camiasında Genel Kurul heyecanı devam ediyor. Oy sayımına başlandı.
"İşi uzmanlarına bırakacağız"Bursaspor Olağan Genel Kurulu'nda başkan adaylarından Ali Ay söz aldı.
"Ruhsuz futbolcular transfer etmeyeceğiz"Bursaspor başkan adaylarından Lemi Keskin, kongrede söz aldı.
"Bursaspor'a 2010 ruhunu geri getireceğiz"Bursaspor başkan adaylarından Ahmet Bozdemir kongrede söz aldı.
Yönetim ibra edildiBursaspor Genel Kurulu'nda Ali Ay yönetimi ibra edildi.
Kızıl: İstikrardan yanayımBursaspor'un sembol başkanlarından Kızıl, “Şu dönemde 4 adayın göreve talip olması güzel ama Bursaspor'un en çok ihtiyacı olan şey istikrar” dedi.
Ahmet Bozdemir: "Batalla'yı geri döndüreceğiz"Bursaspor Kulübü Başkan Adayı Ahmet Bozdemir'den flaş Batalla açıklaması.
Trabzonspor maçındaki göz yaşlarının hesabı sorulacak!Olağanüstü Divan Kurulumuz bugün başkan adayları ve yönetim kurullarının yanı sıra 112 Divan üyesinin katılımı ile Büyükşehir Belediye Stadı’nda yapıldı.
En çok sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruzOlağanüstü Divan Kurulumuz bugün başkan adayları ve yönetim kurullarının yanı sıra 112 Divan üyesinin katılımı ile Büyükşehir Belediye Stadı’nda yapıldı.
Adaylar tribündeBursaspor'da yaklaşan kongre öncesi adaylar dünkü maçı tribünden izledi.
Lemi Keskin adaylığını açıkladıLemi Keskin, "Bursaspor Kulübü Başkan adayıyım" dedi. Keskin, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı.
Cenk Ergün Bursaspor'da iddiası!Bursaspor Başkanı Ali Ay'ın sportif direktörlük görevi için Galatasaray'dan ayrılan Cenk Ergün'le anlaştığı iddia edildi.
Bursaspor'da 20 milyon TL kredi kasadaBursaspor bir süredir kullanmak için girişimde bulunduğu kredi konusunda beklediği olumlu haberi aldı.